SpilkovaVolvoNejtalentovanější mladá česká golfistka Klára Spilková oslavila 15. prosince osmnácté narozeniny, a protože je zároveň i hrdou majitelkou čerstvého řidičského průkazu, předala jí společnost Volvo Auto Czech klíčky od vozu jejích snů – Volvo XC60.
Automobilka Volvo, pořadatel nejprestižnějších světových turnajů pro amatérské i profesionální golfisty, podporuje Kláru Spilkovou již od loňského jara. V amatérském golfu stanula tato nejúspěšnější hráčka české golfové historie a nejmladší členka Ladies European Tour na nejvyšších vrcholech a nyní září mezi profesionály.

Letos odehrála 15 turnajů ze série LET, tečkou za sezónou byl jeden ze tří největších turnajů Omega Ladies Dubai Masters, kde se umístila mezi nejlepšími čtyřiceti hráčkami. Celkově se tak posunula na 80. příčku žebříčku Order of Merit, čímž obhájila kartu LET na příští rok. Loňský zapůjčený model populárního crossoveru Volvo XC70 D5 AWD, v němž ji dosud po cestách za golfovými úspěchy vozila její asistentka Monika Dvořáková vymění za novou XC60.

Výbavu vozu si Klára zvolila sama, a tak bude přesnějším odrazem její bojovné nálady. XC60 D5 AWD v červené metalíze s elegantním béžovým interiérem se stane bezpečným společníkem při jejích prvních řidičských zkušenostech. „Rodiče mne odmala vozili ve volvu. Tato značka pro mě představuje dokonalé spojení pohodlí s bezpečím na dlouhých cestách. A XC60 mi přijde jako ideální auto pro začátečníky i pro ženy: elegantní design, skvělé jízdní vlastnosti a hlavně velký kufr, kam se mi vejdou golfové hole i kufry," vysvětluje Klára svou volbu.

Klíčky od nového vozu převzala čerstvá adeptka dospělosti na oslavě svého jubilea ve čtvrtek 20. prosince 2012. A ať už tato výjimečná mladá žena vyrazí ve svojí nové XC60 na green, nebo se vydá za dalšími oblíbenými činnostmi – lyžováním, bruslením či tancem, přejeme jí, ať je stejně úspěšnou řidičkou jako golfistkou!

TZ, Auto Volvo Czech


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...