ZurBurg_exterierNejbližší turnaj z otevřené série časopisu Golf se uskuteční ve středu 25. července v rakouském Haugschlagu. Kromě bodů do průběžné tabulky, která určí 16 finalistů, přináší turnajová série především příležitost zahrát si zajímavých hřištích s partou příjemných spoluhráčů o nevšední ceny. Vždyť startovné zahrnující jak green fee, tak občerstvení po hře činí v Haugschlagu 35 euro!

Hlavní cenou je tentokrát dvoudenní pobyt pro dvě osoby ve čtyřhvězdičkovém hotelu Hotel Zur Burg v Kaprunu, včetně polopenze a čtyř green fee na blízké hřiště klubu Zell am See (nejlepší rakouský golfklub 2011)! Pobyt se bude losovat v tombole mezi všechny hráče, stejně jako řada dalších cen.

zurburg_HallenbadHotel Zur Burg je sice v Rakousku, ale téměř celá jeho osádka je ze Slovenska, takže jazykové bariéry veškeré žádné. Hotel je kompletně zrenovovaný před dvěma lety, je velmi moderně vybaven včetně wellnessové části.

Cenově hotel není nijak vysoko, a k nejsvětlejším bodům pobytu určitě patří jídlo: kuchyni vládne jeden z top ten slovenských kuchařů, do jídelny si klidně vezměte foťák, jeho kreace jsou unikátní - dokonce si některá jídla, resp. talíře, předem kreslí!

Golf je rovinatý, převýšení tak dva metry, ale celé okolí tvoří veliké hory včetně stále bílých třítísícovek – dominuje Kitzsteinhorn, kde se lyžuje dlouho do léta. Tam se dá vyjet - až do 3000m - lanovkou: při pobytu v hotelu Zur Burg je lístek na lanovku i na mnohé další místní atrakce v ceně!

Přihlásit se můžete ZDE>>>

Text a foto: Ivo Doušek

 


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...