Golf aktuálně Zimní golfová sezóna v Erpetu končí

Zimní sezóna se nám blíží pomalu ke konci a s tím i Junior and Kids Cup Winter Tour. Letos se této série 6 golfových turnajů zúčastnilo přes 150 dětí, které soutěžili ve 3 kategoriích dle věku a handicapu. Účast na této tour pomáhá mladým hráčům a hráčkám poměřit své síly s druhými, vyzkoušet si hřiště na Mistrovské soutěže pořádané v Erpet Golf Centru a v neposlední řadě získat titul absolutního vítěze kategorie, do které jsou zařazeni. Letos se na příčky absolutních vítězů dostali Matouš Zach, David Mlýnek a Natali Kamberská. O vítězství se náležitě poprali a patří jim za to velký obdiv.

Junior and Kids Cup Winter Tour je součástí projektu Buďte parťákem 400 dětem, jehož smyslem je podpora dětí a mládeže do 21 let, reprezentantů a golfových hráčů České republiky v jejich golfovém rozvoji a sportovních aktivitách. Vychází z myšlenky agentury Bestalent, s. r. o. sjednotit sportovní a vzdělávací akce pro děti, které agentura pořádá a zaštiťuje, pod jednou společnou hlavičkou. „ Naším cílem je nabídnout dětem možnost účastnit se nejen pořádaných golfových turnajů, ale také dalších akcí, které jim mohou pomoci vytvořit si povědomí o provázanosti sportu a aktivního životního stylu." Uvedl ředitel agentury, Martin Bešta. Letos se proto mohou mladí sportovci těšit například i na kurz první pomoci, aneb jak se zachovat a co udělat při zranění, kterou poskytne bezpečnostní agentura M2C, jeden z partnerů projektu.

Je potřeba si uvědomit, jak náročné je u talentovaných dětí shánět finanční prostředky na jejich start do vrcholového sportu, a proto se projekt Buďte parťákem 400 dětem snaží pomáhat dětem i finančními prostředky. Zaměřuje se na výběr talentovaných hráčů GCEP, které se v rámci projektu podpoří v soutěžích a na vybraných turnajích po celé České republice.

Zdroj: TZ, Lucie Loudová, Jan Zvolský


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...