Golf aktuálně Příhoda s Gálem na dánském Challenge končí po dvou kolech

ECCO Tour Championship hosted by Thomas Björna & Mercedes Benz přivítal ve startovní listině i Martina Příhodu a Petra Gála. Prvně jmenovaný si odbyl na letošní Challenge Tour svou premiéru a moc nescházelo, aby prošel cutem. To Petr Gál už si v Rakousku vyzkoušel, jak se na Challenge Tour získávají finanční odměny. Ale tentokrát ani na něho místo mezi vyvolenými nezbylo.

Martin Příhoda turnaj výborně rozehrál a po úvodním dnu živil za 71 ran naději na cut. V průběhu osmnácti jamek předvedl tři birdie a dvě bogey. Ve druhém kole, do něhož startoval z desítky, se držel mezi postupujícími, ale jamka č. 18 znamenala konec reálných úvah o cutu. Právě tady totiž zahrál na čtyřparu osm ran a nasbíraných 76 úderů ve druhém kole vyhnalo Martina o tři rány za cut.

Petr Gál prožil turnaj v opačném gardu, ale s podobným výsledkem. Úvodní den za 78 ran se dvěma double bogey odsoudil Petra k téměř marnému boji. Ale teenager z Kaskády se nechtěl jen tak vzdát. Po třech birdie a stejném počtu bogey se jeho celkové skóre zastavilo na +6, přičemž na postup bylo třeba zahrát jeden úder nad par.

Více o turnaji najdete ZDE>>>

Zdroj: pga.cz


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...