Golf aktuálně LET: Historický zápis

Francouzský podnik Golf Barrière v Deauville ovládla marocká golfistka Ines Laklalech, když v rozehrávce udolala zkušenější Meghan MacLaren (obě -14). Neztratila se ani česká zástupkyně Klára Spilková, která po výsledku -7 dělila osmé místo. Cutem z českých hráček prošla ještě Jana Melichová.

Maročanka na turnaji přepisovala dějiny, když se stala první arabskou hráčkou, která dokázala triumfovat na Ladies European Tour. Čtyřiadvacetileté rodačce z Casablanky, která na okruhu letos debutuje, stačilo na první jamce play-off uhrát par, neboť její soupeřka zadrajvovala do rafu a na první pokus se jí z něj míček nepodařilo dostat. „Cítím se úžasně, těžko nacházím slova. Nečekala jsem to, protože naposledy, když jsem ve Švédku byla ve hře, tak jsem závěrečné jamky nezvládla. Tehdy jsem byla ztuhlá, ale myslím, že mi právě tato zkušenost dnes pomohla. Hrála jsem svou hru a hrál jsem docela dobře. Snad ani nemusím dodávat, jak moc jsem šťastná," užívala si vítězné pocity šampionka.

Kompletní výsledky na https://ladieseuropeantour.com/reports-page/?tourn=1915&season=2022&report=tmresult~season=2022~result=PF~


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...