Golf aktuálně LET: Carlota Ciganda a tým Roussin vládly Floridě

Náročné hřiště Trump International Golf Club West Palm Beach hostilo další podnik Ladies European Tour, jehož se zúčastnila i pětice českých golfistek. A daly o sobě náležitě vědět. Výhru v individuální soutěži vybojovala Španělka Carlota Ciganda (214/-2) o jedinou ránu před Klárou Davidson Spilkovou. Třetí místo si rozdělily Lydia Ko a Olivia Cowan. V desítce nejlepších se umístila i další česká hráčka Sára Kousková, pro kterou jde o nejlepší umístění v aktuální sezoně na LET.

Cutem z českých hráček prošla i dělená pětapadesátá Tereza Melecká, naopak finálová runda zůstala zapovězena Janě Melichové a Kristýně Napoleaové.

Turnaje Aramco Series, kam floridský podnik spadá, mají vedle individuální soutěže i týmovou. Té dominovala sestava vedená Pauline Roussin, kterou doplnili Nuria Iturrioz, Trish Johnson a amatér Michael Bickford. Celkově zapsali -25 a zvítězili o dvě rány.

Kompletní výsledky turnaje na https://ladieseuropeantour.com/reports-page/?tourn=2013&season=2023&report=tmresult~season=2023~result=PF~


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...