British Open: Woods musí čekat dál
Světová jednička Tiger Woods se v průběhu třetího majoru sezony jen zhoršoval, což v posledním kole potvrdil třemi ranami nad par hřiště. Klesl tak na dělené šesté místo a znovu prodloužil své pětileté čekání na další vyhraný major.
To Mickelson se dočkal poprvé od roku 2010. Po druhých místech na British Open 2011 a na letošním US Open tentokrát využil chyb soupeřů a z devátého místa po třetím kole poskočil až do čela. Jako jediný se v součtu všech čtyř kol dostal pod par hřiště s 281 údery.
Druhé místo vybojoval Švéd Henrik Stenson, který tak zaznamenal největší úspěch kariéry. Dosud byl na majoru nejlépe čtvrtý na PGA Championship v roce 2008. O třetí místo se podělili Ian Poulter, Adam Scott a Lee Westwood, který v závěrečném dnu přišel o průběžné vedení.
Zdroj: ČTK
Článek o Open ZDE>>>
Turnajové výsledky ZDE>>>
|


Přihlášení Golf News

Kontakty
Redakce
Inzerce na www.golfinfo.cz
Inzerce v týdeníku Golf News
Inzerce v časopise Golf
Advertising in Golfinfo.cz in English
Advertising in Golf News in English
GOLF magazine profile in English
Czech Golf Guide - Yearbook 2026/27
Hot Travel Revue 2026
Hot Equipment Revue 2026
Hot Wellness Revue 2026
Profil časopisu Golf
Profil a ceník Ročenky Golf 2026/2
Hot Travel Revue 2026
Hot Wellness Revue 2026
Austerlitz Golf Trophy 2026
Kaskáda Golf Trophy 2026
World Corporate Golf Challenge 2026
Open Golf Series 2026
CCB, spol. s r. o.
Okružní 19
638 00 Brno
šéfredaktor: Josef Slezák
e-mail: golfinfo@golfinfo.cz
mobil: +420 604 210 053
tel.: +420 545 222 774
RSS Sitemap Tvorba webových stránek Brno - Webservis © 2024. Všechna práva vyhrazena.
Zásady zpracování a ochrany osobních údajů.