Vincentka-golfinfo
Jak hrát golf

gymballDoma i v kanceláři člověk prosedí desítky hodin týdně. Pokud je v této statické pozici dlouho, svaly ochabují, záda se hrbí a páteř se bortí. Obchodníci nabízejí řadu pomůcek, které pomáhají udržet správný sed a působí preventivně proti bolestem zad a šíje. Otázkou je, jaké se vyplatí pořídit a jak je používat.

Celý článek...

skoliozaKaždá bolest má svoji příčinu. Co když ji ale lékařská vyšetření neodhalí? Až polovina pacientů přichází k fyzioterapeutům s letitými problémy, které „nemají řešení". Díky moderním metodám a poznatkům v oboru přitom náprava nebývá složitá.

Celý článek...

zabakTéměř každého člověka čeká během života atak bolesti v zádech. U lidí nad 50 let jde o nejčastější důvod návštěvy fyzioterapeuta. Za problémy stojí převážně pohybová pasivita pacienta, ale také dědičnost.

Celý článek...

StranovaKaždý golfista či golfistka, už v okamžiku, kdy vezmou hůl poprvé do ruky, vstupují do našeho sportu s něčím, co dostali od sudiček do vínku. Je to přirozený sklon k jedné či druhé stranové rotaci. Zahraniční golfový tisk uvádí, že 70 % rekreačních golfistů má sklony hrát šlajs a 30 % naopak má sklony k dró. Cílem článku je ušetřit vám čas a peníze. Umožnit vám, abyste nebojovali proti své vrozené stranové rotaci, a naopak z ní udělali spolehlivý strategický nástroj.

Celý článek...

mentMám často pocit, jakoby se zastavil čas, a já se již nikam neposouvám. Není to jako dříve. Cítím se hůře, nemám tolik energie a odhodlání, hlavou se mi honí divné myšlenky. Často přemyslím, co bylo, co bude a nemám už takovou radost ze svých kroků. Mám strach, obavy, pochybuji o sobě a život už nevidím tak růžově, jak tomu bývalo předtím. Nevím si rady, pořád se točím dokola, čím více přemyslím, tím je to horší... I tak se můžeme cítit, když jsou naše mysl a tělo zamořeny toxiny.

Celý článek...

Wallace CallawayJít přímo po vlajce, nebo si raději přihrát před green? I takovou otázku můžete zvažovat na čtyřparu, jehož green je dosažitelný úderem z týčka. Podělím se s vámi o to, jak s podobnou výzvou nakládám já sám.

Celý článek...

Strana 1 z 61

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...