mba banner
Výbava

Prouzova 700px

Puma RickieEGW neboli Excellent Golf Wear. Tak zní název nejnovější kolekce oblečení značky Puma, která naprosto ctí potřeby moderních hráčů. Můžete v ní na hřiště, na drink po hře, a vždycky si udržíte styl. EGW nezapře rysy „módy ulice", odpovídá tomu silueta i použitá látka. Hlavním smyslem je absolutní pohodlí. Důraz se samozřejmě klade i na styl. Kolekce zahrnuje trička, mikiny, kraťasy a kalhoty, v jakých vídáte třeba běžce. Samozřejmostí je funkčnost, s čímž souvisí použitý materiál i střih.

Celý článek...

mccLídr v oblasti výroby gripů užívaných na Tour rozšířil populární rodinu gripů na hybridy MCC o novou kolekci MCC Teams. Golf Pride tak nyní v rámci novinky nabízí patnáct jedinečných barevných kombinací. MCC je obecně gripem číslo jedna na všech světových sériích, majitelé těchto produktů nastřádali na Tour na 250 titulů. Oblibě se těší i mezi amatéry. Patentovaný vícesložkový design sbírá pozitivní body za velmi dobrý pocit, umožňuje dobře vnímat hůl.

Celý článek...

Cross MUSlůvko „pitch" má rozdílné významy, pokud jde o golf a fotbal, nyní se však tato dvě sportovní odvětví sešla dohromady, a to v podobě limitované edice. Za vším stojí adidas a fotbalový gigant Manchester United. Znak „rudých ďáblů" tak ponese speciální kolekce obuvi adicross Retro Manchester United. Vyjít v nových botách na odpaliště bude klidně moci i kanonýr Pogba, novinka vedle evropského trhu míří i na ten japonský.

Celý článek...

V3Přední výrobce špičkový GPS zařízení a technologií pro automatické sledování rány odhalil své další vysoce výkonné hodinky. V obchodech je najdete pod označením Shot Scope V3 a na výběr budete mít z pěti barevných verzí. Unisexové hodinky skvěle padnou na jakékoliv zápěstí a za jednu z velkých předností výrobce považuje nový displej, zlepšující čitelnost dat.

Celý článek...

Puma rucniNejnovější přírůstek Pumy v segmentu obuvi, model IGNITE NXT CRAFTED, představuje dokonalé souznění komfortu a funkce v perfektním balení. Snoubí v sobě umění a vzhled prémiové ručně vyrobené boty, se kterou uděláte dojem i za branami hřiště. Z názvu vyplývá, že jde o dalšího potomka v rodině IGNITE NXT, přičemž si dali pořádně záležet na zpracování.

Celý článek...

ZipCoreJaké hole značky Cleveland se dlouhodobě těší perfektní reputaci? Pokud tipujete wedge, pak jste zasáhli do černého. Nejnovější vlajková loď značky nese název RTX ZipCore a do Evropy dorazí v druhé polovině září.

Celý článek...

Strana 1 z 87

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...