Vincentka-golfinfo
Výbava

Prouzova 700px

MARQ Golfer 1Garmin MARQ Golfer jsou elegantní, chytré hodinky určené pro hráče golfu. Hodinky jsou vhodné pro sport i běžné nošení. V paměti obsahují více než 41 000 golfových hřišť, na kterých dokáží zobrazovat vzdálenosti k jamce, greenu, překážkám a dalším důležitým místům. Zaznamenají skóre i průběh hry a v balení obsahují tři bezdrátová čidla, schopná zaznamenat statistiky nejpoužívanějších golfových holí. Statistiky pak dokáže využít funkce Virtual Caddie, která vám při hře poradí, kterou holí byste měli zahrát další úder.

Celý článek...

titleist-tsid-750Dva zcela nové modely driverů z rodiny Titleist TSi nabízí dva odlišné způsoby využití nejpokročilejších technologií ve prospěch vaší hry. TSi2 a TSi3 ale mají i něco společného, a to jedinečnou úderovou plochu. Práce s něčím tak tvrdým, jako je ATI 425 Aerospace Titanium, není snadná, proto to nikdo jiný nedělá. A právě tato jedinečná slitina, vyrobená jedinou slévárnou v Pittsburghu, je klíčem k vytvoření úderové plochy driveru, která poskytuje zvýšenou rychlost míče v každém bodě kontaktu. A který z modelů je pro vás nejlepší? To musíte vyzkoušet!

Celý článek...

Coolshot NikonSpolečnost Nikon uvádí na trh laserový dálkoměr CoolShot 40i GII, aktualizovanou verzi modelu CoolShot 40i. Golfistům poskytuje výhodu svým výrazně rozšířeným rozsahem měřených vzdáleností 7,5–1 460 m, měření vzdálenosti k praporku je tak velmi snadné a přesné. Umožňuje to technologie Locked on poskytující jistotu při měření vzdálenosti k samotnému praporku, kdy nedochází k zaměření případných rušivých bodů v pozadí.

Celý článek...

SpidNový patr Spider FCG od TaylorMade je jak z dílny chytré horákyně. Vypadá jako mallet, chová se jako blade a odpouští jako Spider. Záhadná zkratka FCG odkazuje k těžišti posunutému vpřed, další charakteristické rysy představují špičkové materiály a výjimečná stabilita.

Celý článek...

Miz 921Řada želez JPX921 od Mizuna je tu! Stejně jako chrom-molybdenová struktura v cele kovaném těle, objevující se vůbec poprvé. Rodina zahrnuje čtyři modely, JPX921 Forged, JPX921 Tour, JPX921 Hot Metal a Hot Metal Pro, kdy každý z nich vychází vstříc odlišnému typu švihu. Obecně se těšte na vysokou rychlost míče, verze Tour servíruje přesnost a stabilitu, Hot Metal a Hot Metal Pro reprezentují třetí generaci želez z velmi pevného chrom-molybdenu 4140M.

Celý článek...

CaptoZimní pauza nabízí ideální příležitost, jak zapracovat na své hře. A zkušení golfisté si dobře uvědomují, že o dobrém výsledku se rozhoduje na greenu a v jeho okolí. Nejen do rukou profesionálů, byť ti níže uvedenou vychytávku ocení nejvíce, se nyní dostává systém Capto, s jehož pomocí zjistíte o svém patování spoustu zásadních informací.

Celý článek...

Strana 1 z 88

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...