Spa Hotel Ulrika
Jak hrát golf

UnavaTento pojem se velmi vžil, i když je spíš takovým paradoxem, protože na jaře se začíná příroda probouzet a bujet, tudíž není důvod si myslet, že by to pro člověka mělo být jinak. Ale to by nebyl člověk člověkem, aby si svým chováním nevytvářel jiná pravidla, mnohokrát na úkor sebe sama.

Celý článek...

Jon bunkerV závislosti na poloze míčku, vzdálenosti a umístění vlajky mám v zásobě tři druhy ran z bankru. Standardní úder, kdy míček po dopadu trochu běží, ránu s velkou rotací, která vyletí vysoko a míč po dopadu rychle zastaví, a tzv. chunk and run, kdy míček letí trochu níž a po dopadu má větší doběh. Uvedené dělení ran je však pro potřeby rekreačních hráčů příliš komplikované, proto vám dám tři zásadní rady pro vyhrání míčku z bankru.

Celý článek...

Rooyen greenTřicetiletý Jihoafričan se vloni na Scandinavian Invitational dočkal premiérového titulu na okruhu European Tour a díky dobrým výkonům si vydláždil i první start na letošním Masters v Augustě. Nejen to ho pasuje do role rádce v oblasti hry na greenech a v jejich okolí.

Celý článek...

CamiloVýkony jako na houpačce zažil snad každý golfista. A ani ti nejlepší nejsou vůči ztrátě formy imunní. Potvrzuje to i Camilo Villegas, jehož tělesné proporce vzbuzují obdiv. Z fyzických předností vychází i jeho švih, který je velmi dynamický, nicméně občas potřebuje učesat.

Celý článek...

rekreantAmerický novinář, spisovatel a komentátor stanice ESPN Mike Greenberg je toho názoru, že golf je hra nekonečných chyb a frustrací. Je to tak doopravdy? Zkusme se na to podívat očima rekreačních golfistek a golfistů. Zkusme hledat, zda je skutečně nevyhnutelné, aby každé kolo průměrného golfisty bylo provázeno několika „velkými čísly", která zase všechno zkazí.

Celý článek...

Hlava klidVe všech oborech mezilidské komunikace existuje nebezpečí, které lze definovat slovy: Nezáleží na tom, co vy říkáte, ale na tom, jak to ostatní slyší. Tento problém vždy kontaminoval golfovou výuku a bylo a je jen málo trenérů schopných žákům předávat přesně tu myšlenku, kterou sdělit chtěli a měli. A asi ještě méně těch, kteří jsou natolik svědomití, že soustavně ověřují, zda žačka či žák chápou správně jejich slova.

Celý článek...

Strana 2 z 59

2

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...