Spa Hotel Ulrika
Jak hrát golf

ZacatekMožná se pamatujete, že jsem kdysi napsal, že golfový švih je nedělitelný organismus. Když ho rozpitváme, bude jako mrtvá kočka. V podstatě je to pravda, ale přece jen jsem během desítek let v golfu a okolo golfu nabyl přesvědčení, že existuje jedna část golfového švihu, o které se dá říci, že je zcela nejdůležitější.

Celý článek...

LelekCítíte se nesví, když kolem vás není vzruch a kvas? Máte pocit, že při nicnedělání jen maříte čas? Tentokrát bude řeč o klidu a tichu i o tom, co nám může občasné či dokonce pravidelné lelkování přinést. Čeština nabízí krásné slovo: pohoda. Proč toho tedy nevyužít a pravidelně nezačlenit do praxe. Takže se pohodlně usaďte, přečtěte si článek a pak si třeba ještě v klidu zalelkujte.

Celý článek...

Rafa driveTrojnásobný vítěz na EPGA Tour Rafael Cabrera Bello vám tentokrát prozradí, co se ukrývá v pozadí jeho drajvů. Konkrétně se dotkne síly i konzistence, které dosahuje bez zjevného úsilí.

Celý článek...

ZraneniMezi obvyklá zimní zranění nejen lyžařů patří přetržení vazu v koleni. O tom, zda člověka poznamená na zbytek života, anebo se rychle a bez trvalých následků uzdraví, rozhodují tři faktory: včasná pomoc fyzioterapeuta, aplikace moderních technologií podporujících hojení a aktivní spolupráce pacienta při rehabilitaci.

Celý článek...

FyzioklinikaProchladlé svaly dokáží člověka vyřadit z aktivního života až na několik měsíců. Už první bolestivé signály by proto měli lidé vnímat a řešit. Při včasné pomoci fyzioterapeuta lze zmrzlé rameno či blokádu krku nebo zad účinně zvrátit v jejich počátcích. V opačném případě znamenají mnohaměsíční rekonvalescenci.

Celý článek...

Rose puttKrátký pat vypadá jako formalita, avšak jeho neproměnění může pořádně nahlodat vaši sebedůvěru. Poradím vám pár cvičení, jak s jistotou proměňovat paty z kratší vzdálenosti, a dám vám i pár užitečných tipů.

Celý článek...

Strana 3 z 59

3

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...