Spa Hotel Ulrika
Jak hrát golf

Kasina APNámět na tento článek mne napadl při sledování 74. ženského US Open, hraného v Country Club of Charleston v Jižní Karolíně počátkem letošního června. Brazilští komentátoři bývají obvykle stejně nejapní jako ti u nás. Jeden se však tomuto trendu vymkl, když konstatoval: „Muži hrající rekreační golf se mohou naučit daleko více, když sledují přenosy ženských turnajů. Tam je vše přece jen o něco blíže jejich možnostem než v současném mužském vrcholovém golfu."

Celý článek...

Woods puttV době, kdy byl Tiger Woods na vrcholu, nikdy neminul pat, který „musel" proměnit. Dokládá to i statistika, podle které v letech 2004 až 2008 jeho průměrná vzdálenost odehraných patů, tedy celková vzdálenost patů proměněných v turnaji, byla o metr a půl lepší, než činil průměr na Tour. Čím byl výjimečný? Perfektním postojem, kdy se dokázal kompletně postavit kolmo, zejména to platí pro předloktí a šaft – jako by tvořily jeden celek, jednu prodlouženou linii.

Celý článek...

1 ObrJe to nejběžnější příběh 19. jamky. Na jednom konci místnosti říká zkroušený golfista: „Mých prvních devět jamek byla dnes paráda, pak to šlo do háje a druhá devítka byla hrozná." Na druhé straně místnosti sedí další zkroušený golfista: „Dneska bych netrefil ani vrata od stodoly na první devítce, tak jsem to vypustil a najednou jsem začal hrát opravdu dobře. Ten turnaj bych vyhrál, kdyby mi to šlo na první devítce."

Celý článek...

SimekK tomu, aby intuice pracovala ve váš prospěch, v souladu s vašimi záměry, potřebuje ještě jednoho kamaráda – sebevědomí. Proto se v tomto díle budeme věnovat druhému pilíři, kterým je důvěra hráče v sebe sama.

Celý článek...

LimitMožná tento reálný příběh z řad sportovců motivuje další lidi k činům a novým krokům, možná je jen přinutí se zamyslet. Úspěšní sportovci, kteří chtějí dosáhnout výše, ať se nespokojí s tím, co mají. Není důvod se bát a okrádat se o své skvělé možnosti!

Celý článek...

Pitny rezimLéto je v plném proudu a člověk má tendenci vyrovnávat teploty, tj. různě se ochlazovat či osvěžovat. A co si budeme povídat, po odehrané osmnáctce nějaký ten chlazený mok chutná minimálně osmnáctkrát lépe než obvykle. Tentokrát se mrkneme na to, jak se vhodně osvěžit a co nám k těmto účelům nabízí trh.

Celý článek...

Strana 8 z 59

8

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...