Vincentka-golfinfo
Cesty za golfem

alcaidesa-il-750Z vašeho budoucího domova můžete obdivovat jedinečný výhled na moře, což vás naplní pocitem svobody. Leží jen 100 metrů od pláže, přímo na jediném linksovém hřišti The Links na pobřeží Costa del Sol. Z terasy si vychutnáte výhledy na působivou skálu Gibraltar, Majak Faro de Carboneras a africké pobřeží, které vám budou připomínat, jak majestátní je váš nový domov.

 

Celý článek...

Nullarbor-course-750Možná si někdy povzdechnete, že je vaše oblíbené golfové hřiště zbytečně dlouhé: šest či sedm kilometrů, to už dá jednomu zabrat. Příště si ale zkuste vzpomenout na nejdelší golfové hřiště světa. Leží v Austrálii, jmenuje se Nullabor Links a i ty nejdelší české areály jsou proti němu beznadějně krátké: měří totiž neuvěřitelných 1 365 kilometrů! Golfisté, kteří se sem vypraví, při hře překonají dvě časová pásma a navštíví hned osmnáct měst podél Eyre Highway, která spojuje západ a jih australského kontinentu.

Celý článek...

Fontana-750Fontana je rakouský golfový klenot, hřiště naleštěné odshora dolů a zase zpátky, hřiště s klubovnou jako zámek, hřiště s ohromným jezerem modrým jako šmolka, hřiště s nejdražším fíčkem široko daleko. Asi oprávněně – Fontana je skutečně svátek, zážitek, určitě stojí za pověstný hřích, aspoň občas. Ale teď na ní najdete i těžké mašiny a náklaďáky, kdesi, kde nehrajete, se pilně pracuje.

 

 

Celý článek...

tunis-750Pokud hledáte na říjen zajímavou golfovou destinaci a ještě jste nebyli v tuniském Sousse, nastal čas to změnit. Zatímco doma se golf omezuje, cestovní kancelář Yaro Golf nabízí 8denní golfový all inklusive zájezd ve dnech 24. – 31. října včetně letenky z Prahy za 23 990 Kč.

Celý článek...

LarchenhofRegion Kaiserwinkl představuje pro mnohé začátek Tyrolska – tedy každopádně, jedete-li z východu. První vás praští do očí velkolepý masív Wilder Kaiser, který je odevšad vidět a pak už projíždíte jednotlivá střediska až dorazíte do jednoho z nejmenších, do Erpfendorfu. Počtem obyvatel patří sice k nejmenším, ale jeho nabídka rekreačních aktivit je velkolepá. Od Kitzbühelu je vzdálen jen 17 kilometrů. Návštěvníky sem láká vynikající síť turistických cest a cyklistických stezek všech stupňů obtížnosti, vynikající gastronomické zážitky čerpající z místních zdrojů a tradiční tyrolské kuchyně a zajímavá golfová hřiště.

Celý článek...

Zell-am-See-750Znáte Kitzsteinhorn a Schmittenhöhe? Že ta dvě jména nemumíte ani vyslovit? Nevadí, zkuste to ale změnit! Původně se tak totiž jmenovaly jen dvě dominantní hory těsně u městečka Zell am See, dnes se tak nazývají i dvě vyšperkované místní osmnáctky. Klub Zell am See je jediný klub široko daleko, který se může pyšnit 36 jamkami.

Celý článek...

GB RoyalAberdeen 750New York Times zařadil Aberdeen a jeho okolí mezi nejlepší pětadvacítku míst, jež stojí za návštěvu. Nezanedbatelnou roli v tom hrají i milovníci golfu, neboť severovýchodní pobřeží v délce nějakých 250 kilometrů je doslova poseté golfovými hřišti. První golfové přikázání nám tak velí vyrazit do kraje hradů a zámků, zpěněného příboje i písečných dun, z nichž některé dosahují až třicetimetrové výšky. Přijměte naše pozvání.

Celý článek...

Goldegg 1Goldegg jsem našla v úplném centru salcburského kraje, a přesto bych přísahala, že je na konci světa. Úplné ticho, jezera bez lidí a lesy plné hub a ostružin. I v Alpách už bývá problém najít nedotčenou přírodu. Nic proti velkokapacitním lanovkám a turistickým centrům, ale ne každý touží chodit po horských cestách ve špalíru turistů.

Celý článek...

Strana 1 z 59

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...