TomTom

Slapy kolinkoTour sv. Jana pokračuje 11. září, kdy se bude servírovat i glazované kolínko. Tímto zveme všechny milovníky dobrého jídla na další kolo tradiční meníčkové tour na Slapech.

Celý článek...

Golfovy obchod

Mstetice akademieAkademie nabízí zájemcům od 5 do 18 let možnost skupinové výuky pro začínající i pokročilé hráče. Golfové tréninky, jejichž součástí je i hra a výuka na hřišti, budou ve Mstěticích probíhat od 5. září každý všední den kromě pátku v době od 16:30 do 18 hodin a kondiční cvičení od 18:00 do 19:00 hodin.

Celý článek...

MalevilCílem Královského Golf Clubu Malevil je zpřístupnit golf každému, a proto je vstup do klubu bez poplatku. Hráč platí pouze za zvolený druh členství. Jaké výhody vás na Malevilu čekají?

Celý článek...

Mstetice mistrovstviČlenové GC Mstětice by měli zpozornět. Blíží se Mistrovství klubu na rány, což je prestižní akce, která má ve Mstěticích dlouholetou tradici. Podle sekretáře GC Mstětice Michaely Dietzové půjde o víkendu (27. 8.–28. 8. 2016) především o porovnání hráčských dovedností. Mistr a mistryně klubu se mohou těšit na malé startovné, krásné křišťálové poháry, vyrytí jména na desce u vchodu do klubu a výborné pohoštění.

Celý článek...

A3 Pilsner-250Pivovar Pilsner Urquell a Golfový klub Hluboká nad Vltavou si Vás dovolují pozvat na turnaj Pilsner Urquell Golf Open, který se koná v neděli 4. 9. 2016.

Celý článek...

Strana 1 z 198

Začátek
Předchozí
1

Aktuální počasí

Dnešní datum 24.08.2016

Svátek slaví Bartoloměj

More on Weather

14 °C

Brno

Jasno

Vlhkost: 87 %

Vítr: 1 km/h (NW)

More on Weather
23 °C
14/24 °C
Zítra
More on Weather
20 °C
11/23 °C
Pozítří
More on Weather
22 °C
9/24 °C
Popozítří

Přihlášení Golf News

Poradna

Bodování turnajové serie časopisu Golf

DOBRY VEČER KDE HLEDAT BODOVÁNÍ SERIE TURNAJU ČASOPISU GOLF DÍKY

Poradna

Tip na kompletní nové golfové vybavení

Dobrý den, rád bych dostal tip na kompletní nové golfové vybavení(tj. sada holí,bag a vozík). Současné je staré a nev ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
3500 Kč,-

Hybrid Callaway XR 2015 č. 3 (19°) je vhodný pro všechny mírně pokročilé i zkušenější golfistky. Osazen je dámským shaftem. Usnadňuje vyslání míče do ...