GKBZA-ilu-img-750Pokud máte v okolí neodbytné přátele či známé, kteří by rádi vyzkoušeli golf, netrapte se a pošlete je k nám. Připraveny jsou cenově výhodné balíčky pro jednotlivce i celé rodiny, a to včetně zapůjčení holí.

Celý článek...

Kacov-club1-750Panorama Golf Resort je pro Vás otevřen v herní kombinaci River & Forest. Připraveny jsou pro Vás také cvičné plochy. O odbavení hráčů i zajištění občerstvení, nejen do hry, se postaráme ve výdejovém okénku. Vnitřní prostory klubovny jsou dle nařízení vlády i nadále pro veřejnost uzavřeny.

Celý článek...

Hluboka-il-kemp-750Chceš si užít skvělé prázdniny? Přijď k nám na Hlubokou. Zámecký Golf Resort Hluboká pořádá Junior Golf Příměstský tábor, který je vhodný i pro úplné golfové začátečníky!

Celý článek...

Slapy-il1-750Hledáte sportovní vyžití a váháte, zda je golf tím správným sportem pro vás? Staňte se golfistou na zkoušku. V resortu Golf Park Slapy připravili pro zájemce speciální balíček, díky němuž je možné si vyzkoušet hru a dozvědět se i něco málo i pravidlech a etice. Obsahem balíčku je jedna lekce s trenérem v délce 120 minut, zapůjčení golfových holí, neomezené množství míčků k tréninkovým lekcím, vstup na tréninkové plochy a 20% sleva na občerstvení v klubové restauraci. To vše za 1490 korun, pro děti za 990 korun.

Celý článek...

Terezin-il1-750Tři zajímavé možnosti, jak si za zvýhodněných podmínek zahrát golf, nabízí Golf Kotlina Terezín. Golfisté, kteří na hřiště dorazí v pondělí, nebo na dopolední hru do 12 hodin v úterý až čtvrtek (mimo státní svátky) si zahrají za 490 Kč. Využít ale lze i možnost neomezené hry. Staňte se členem klubu, zaplatíte 1290 Kč měsíčně, nebo jednorázově 8900 Kč na celou sezonu a můžete hrát bez omezení. Pro aktivní seniory jsou připravené pravidelná dopoledne od pondělí do pátku do 12 hodin za poplatek 790 Kč na měsíc, nebo za 5900 Kč uhrazených jednorázově.

Celý článek...

Dufek-Slavomir-750Na východě naší republiky se rozléhá řada golfových hřišť. Jedno z nich se nachází v Ostravici, přímo pod královskou horou Beskyd Lysou horou, kde je golf v posledních letech na vzestupu. Takzvaní všudehrálové vloni dokonce místní hřiště pasovali do role nejlepšího v celé zemi. „Tuto pozici chceme obhájit," uvedl v rozhovoru pro časopis GOLF ředitel Golf & Ski Resortu Ostravice Slavomír Dufek.

Celý článek...

Kaskada-il2-750Zaplaťte si na Kaskádě kterýkoli den v dubnu green fee na 18 jamek a můžete hrát celý den bez omezení počtu odehraných jamek. Anebo získejte green fee na 18 jamek zdarma k ubytování!

Celý článek...

Hluboka-il-kemp-750Chceš si užít skvělé prázdniny? Přijď k nám na Hlubokou. Zámecký Golf Resort Hluboká pořádá Junior Golf Kemp, který je vhodný i pro úplné golfové začátečníky!

Celý článek...

Cebr-zima-750My čekali jaro a zatím přišel mráz..., zpívá se v jedné české folkové písni. Totéž si mohli 6. dubna notovat i na Čertově Břemeni. Zkrátka aprílové počasí jako vystřižené. Místo golfistů zavítal na hřiště sníh a mráz, i proto se otevření místní osmnáctky v kouzelné krajině Jistebnické vrchoviny muselo o nějaký čas odložit. V každém případě se letos na Čertově Břemeni můžete letos těšit na spoustu zajímavých akcí, například jednou měsíčně na gurmánské víkendy, ten zahajovací 1. a 2. května, sobotní akademie pro děti, seznámení s golfem pod dohledem trenéra zdarma, či cyklo tréninky pod dohledem zkušeného bikera Ivana Rybaříka.

Celý článek...

Strana 1 z 170

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...