TomTom

Hluboka Titanic-Golf-OpenGolfový klub Hluboká nad Vltavou si Vás dovoluje pozvat na 3. ročník turnaje Titanic Golf Open, který se koná v sobotu 09. 07. 2016.

Celý článek...

Golfovy obchod

Hluboka-white-2V sobotu 18. 06. 2016 se v Golf Resortu Hluboká konal premiérový turnaj Golf White Elegance Open. Jednalo se o odpolední turnaj, kde se hrálo 9 jamek a hlavní roli hrála bílá barva.

Celý článek...

mstetice novakHned dvě dobročinné akce se v uplynulých dnech konaly ve Mstěticích. Tou první byl turnaj Nadace Agel (17. 6. 2016) za účasti na šedesát hráčů, kteří podpořili seniory, rodiny v nouzi a handicapované, obracející se každodenně na nadaci s prosbou o pomoc v těžké situaci.

Celý článek...

Slapy grilUprostřed července pro vás na Slapech připravili novinku na Tour sv. Jana – grilování na terase! Přiveďte s sebou klidně i doprovod – nehráče, kteří si také mohou užít po hře grilování. Samostatná cena grilu činí 420 Kč.

Celý článek...

Ceska-LipaNových hřišť v České republice přibývá poskrovnu a otevření každého nového hřiště je tak velkou událostí. A právě jedna taková událost proběhla v neděli 19. června, kdy byla kompletně zprovozněna osmnáctka v Golf Resortu Česká Lípa.

Celý článek...

Strana 1 z 193

Začátek
Předchozí
1

Aktuální počasí

Dnešní datum 27.06.2016

Svátek slaví Ladislav

More on Weather

16 °C

Brno

Slabý déšť

Vlhkost: 77 %

Vítr: 6 km/h (NW)

More on Weather
22 °C
13/23 °C
Zítra
More on Weather
23 °C
12/26 °C
Pozítří
More on Weather
25 °C
16/26 °C
Popozítří

Přihlášení Golf News

Poradna

Pohnutí míčkem hráběmi

Můj míček ležel v bankru, když jsem k němu šel, vzal jsem si již i hrábě, kterými jsem při jejich odkládání míčkem om ...

Poradna

Tip na kompletní nové golfové vybavení

Dobrý den, rád bych dostal tip na kompletní nové golfové vybavení(tj. sada holí,bag a vozík). Současné je staré a nev ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
3500 Kč,-

Hybrid Callaway XR 2015 č. 3 (19°) je vhodný pro všechny mírně pokročilé i zkušenější golfistky. Osazen je dámským shaftem. Usnadňuje vyslání míče do ...