Golfová pravidla

Krumlov charitaZa velká srdce, lásku a nadšení, které se 28. 9. 2016 sešly na Svachovce v rámci osmého ročníku charitativní akce Svachovka golf open. V podvečer nádherného dne jsme mohli díky všem hostům, hráčům i hráčkám, sponzorům i patronům rozdělit mezi čtyři projekty celkem 182 400 Kč! To je zatím nejvyšší částka, kterou jsme v rámci jednoho turnaje vybrali, a jsme na to velmi pyšní!

Celý článek...

Golfovy obchod

Horehledy clenPrvní listy se snášejí k zemi, což je neklamný znak toho, že je na řadě nejkrásnější část golfové sezóny - podzim. Navíc nám stále přeje počasí, kdy jindy si tedy užít golf v Hořehledech? Jak víte z minulých let, i letos bude naše recepce zavírat, a to 30. 10. Poté bude odbavení možné v restauraci Pod Kokšínem nebo na telefonu 606 793 476, případně 775 012 892.

Celý článek...

Mysak MsteticeMstětický Myšák je tradiční turnajová série, které se v letošním roce zúčastnilo přes 540 hráček a hráčů. V období od dubna do října bylo naplánováno 24 kvalifikačních turnajů systémem Stableford. Cílem bylo získat co nejvíce bodů do průběžného žebříčku. Loni se absolutním vítězem Mstětického Myšáka stal Pavel Hrdina. Myšák je mezi golfisty velmi populární. Turnaje v běžné sezóně mají tradičně vysokou úroveň a výbornou účast.

Celý článek...

Marianky DornochZástupci nejstaršího golfové hriště u nás Royal Golf Clubu Mariánské Lázně se zúčastnili oslav čtyřsetletého výročí golfu ve skotském Royal Dornoch Golf Club. Mistrovské osmnáctijamkové golfové hřiště Royal Golf Club Mariánské Lázně (RGCML) patří ke královské rodině golfových klubů, kterých se po celém světě nachází celkem 66. Letos na začátku září zažila rodina královských golfových klubů významnou událost. Royal Dornoch Golf Club ve Skotsku oslavoval 400 let od začátku hry golfu v tomto městě, což je oficiálně potvrzeno i historickými dokumenty.

Celý článek...

Mstetice treninkGC Mstětice se neustále snaží přicházet s inovacemi, které hráče posouvají kupředu. Květnová aktivita, zaměřená na vylepšení herních dovedností, se osvědčila, a proto byl připraven další program, tentokrát pro zářijové víkendy. Skupinové tréninky se soustředí na jednotlivé herní dovednosti, tedy například patování, krátkou hru, hru z bankrů nebo hru okolo greenu.

Celý článek...

Strana 1 z 202

Začátek
Předchozí
1

Aktuální počasí

Dnešní datum 30.09.2016

Svátek slaví Jeroným

More on Weather

25 °C

Brno

Oblačno

Vlhkost: 43 %

Vítr: 4 km/h (SSW)

More on Weather
19 °C
9/23 °C
Zítra
More on Weather
18 °C
9/18 °C
Pozítří
More on Weather
13 °C
10/13 °C
Popozítří

Přihlášení Golf News

Poradna

Míč leží v blízkosti sršního hnízda

Ahoj Pepo! Míč leží v těsné blízkosti hnízda sršňů (stalo se Chmelíčkovi po odpalu na jamce č.2-Železná) a je životu ...

Poradna

Tip na kompletní nové golfové vybavení

Dobrý den, rád bych dostal tip na kompletní nové golfové vybavení(tj. sada holí,bag a vozík). Současné je staré a nev ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
3500 Kč,-

Hybrid Callaway XR 2015 č. 3 (19°) je vhodný pro všechny mírně pokročilé i zkušenější golfistky. Osazen je dámským shaftem. Usnadňuje vyslání míče do ...