Spa Hotel Ulrika
Jak hrát golf

t_gulbisV mozaice rad světových hráčů a hráček minulosti a současnosti tentokrát představujeme americkou golfistku Natalii Gulbis, přední hráčku ženské profesionální série LPGA a vítězku prestižního Evian Masters z roku 2007. I když několikanásobná účastnice prestižního Solheim Cupu nepatří z hlediska délky drajvů do absolutní špičky (V loňské sezoně posílala míče v průměru do vzdálenosti 249,3 yardu, což ji řadilo na 80. pozici v hodnocení hráček LPGA.), přesností svých odpalů patří mezi třicítku nejlepších golfistek. Nabízíme proto tři tipy na zlepšení hry z týčka, které byste si od Gulbis mohli vzít i vy.

Celý článek...

t_MickelsonV mozaice rad světových hráčů a hráček minulosti a současnosti tentokrát představujeme Phila Mickelsona, světovou dvojku a vítěze závěrečného dílu loňského play-off Fedex Cupu – Tour Championship. Jedním z klíčů, pomocí kterých si Mickelosn otevřel dveře k titulu na Tour Championship, byly perfektní přihrávky, včetně nezapomenutelného chip-inu na šestnáctce. Už řadu let je tento Američan pověstný bravurním ovládáním wedge, pojďme si proto přiblížit tři klíčové aspekty Philových čipů.

Celý článek...

Vydejte se na dráhu snižování skóre

Přijďte si vyzkoušet nejnovější produkty značky Titleist společně s nejlepšími domácími profesionály i špičkovými amatéry, hráči národního týmu!
Na Acushnet Fitting Day, který se uskuteční 19. – 22. dubna 2011 v Mladé Boleslavi na hřišti Sand Martins Holes (vždy od 9.00 do 17.00), vám zodpoví jakékoli dotazy související s výběrem holí a jejich úpravou na míru a pomohou vybrat specifikaci, jež vylepší vaši hru.
V případě zájmu si prosím rezervujte čas své návštěvy! Tel.: 736 633 230 (Petr Tomášek) nebo na e-mailu: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Celý článek...

Zlepšete svou hru s Golf Fitness Academy

Váš golfový trenér řekne: Rozmáchni se takhle. Ale nikdy nebudete schopni takový pohyb provést, pokud to nedovede vaše tělo. Pomocí Pilates můžete své tělo napravit. Posílit jádro těla, zlepšit flexibilitu, stabilizovat pánev a ramena, vyrovnat obě poloviny těla. Díky tomu budete delší i přesnější. A hlavně budete hrát bez bolesti! Připravil:
Za uvedenou cvičební metodou stojí J. H. Pilates, který už před sto lety hledal inspiraci ve starých kulturách. Cílem je propojení a vědomá souhra těla a mysli. Pilates rozvíjí koordinaci, sílu, rovnováhu, flexibilitu i dýchání a zároveň propracovává zádové, břišní a hýžďové svaly jako základ správného držení těla. Hlavním smyslem je posílení centra – jádra těla, tzv. power house. Celkově vypracovává dlouhé, štíhlé svaly. S důrazem na správné dýchání okysličuje svaly a podporuje cirkulaci krve. Pro časopis Golf připravil tým Big One Fitness.

Celý článek...

Pokud si koupíte i hole, pak ano!

Společnost Golf Profi, lídr českého golfového trhu, otevírá v pražské Čechii ve spolupráci se svým strategickým partnerem, společností GolfSmith, nejmodernější fitting centrum ve střední Evropě. To je určené nejen špičkovým hráčům, ale sloužit bude i běžným amatérům, kteří si zde mohou nechat změřit charakteristiky golfového švihu, svou postavu a nechat si navrhnout golfové hole přesně na míru.
Nechybí žádná z vyhlášených značek, a tak se můžete těšit na Callaway, Ping, TaylorMade, Titleist, Mizuno, Cobru, Cleveland, Snake Eyes či MacGregor. Testy probíhající nejnovější generaci letového analyzátoru nejmodernější metodou dynamického fittingu určitě nejsou zadarmo, při nákupu holí vám ale bude cena za fitting v plné výši odečtena. Program si můžete objednat v GolfProfi obchodech v Praze a Brně nebo na www.golfprofi.cz v sekci GolfProfi Fitting Centrum.

Celý článek...

Strana 59 z 59

59
Další
Konec

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...