Vincentka-golfinfo
Výbava

Prouzova 700px

King TecPřesnost, zpětná vazba, vzdálenost i tolerance zabalené v atraktivním designu. Inženýrům z Cobry se podařilo takřka nemožné – vměstnat všechny uvedené přednosti do jediných holí, kovaných želez KING Forged Tec. A tak se do rukou těch nejzdatnějších dostala parádní zbraň. Klasický tvar spojený s délkou ran i promíjivostí v podobě želez KING Forged TEC dostanete ve dvou verzích, v klasické i s jednotnou délkou šaftu, což je model označený ONE Length.

Celý článek...

CleatNezávislá studie, zveřejněná v prosinci v americkém magazínu GOLF přinesla zajímavé zjištění. Délka ran, rychlost míče, rozptyl úderů i tzv. smash faktor lze vylepšit, pokud si místo bezespajkových bot obujete model se spajky. Studii provedli na hřišti Pinehurst Golf Resort a zúčastnil se jí přední trenér Eric Alpenfels (PGA) a emeritní profesor kineziologie Dr. Bob Christina.

Celý článek...

CBX2Už čtyři dekády je značka Cleveland právem považována za jednoho z lídrů v sekci wedží. A protože se to na hřištích a tréninkových plochách nehemží jen singl hendikepy, upřeli pozornost na běžné hráče, nemající tolik času na trénink, tudíž ocení promíjivější nástroj. Spadáte-li do této kategorie, pak je wedge Cleveland CBX 2 pro vás to pravé ořechové.

Celý článek...

Boa 2Boa na druhou, tak by se dala ve zkratce charakterizovat nová obuv adidas TOUR360 XT Twin Boa. Přední výrobce sportovního oblečení a obuvi poprvé přichází s golfovou botou vybavenou ne jedním, nýbrž dvěma mechanismy zapínání. Duální konstrukce je známá z cyklistiky a řešení lépe vychází vstříc individuálním požadavkům nositele, golfistům má nabídnout déle trvající komfort.

Celý článek...

AsicsCo se může narodit, když dva titáni spojí síly? Srixon si tak podla ruku se značkou Asisc, jejichž zejména běžecké boty dnes už patří k legendárním, a své portofilio díky tomu obohatil o golfovou obuv. Konkrétně o dva modely, Gel Course Duo Boa a Gel Course Glide, jež slibují dokonalou trakci i stabilitu.

Celý článek...

ToptracerToptracer, divize Topgolf Entertainment Group, což je jeden z lídrů na poli sportu i zábavy, si posvítil na zajímavé propojení golfistů. Nabízí platformu operující v reálném čase, kde mohou hráči předvést své dovednosti. Toptracer Range představuje devítiúderovou výzvu, která prověří vaši schopnost tvarovat rány v délkách od 55 do 160 yardů.

Celý článek...

Strana 6 z 87

6

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...