Vincentka-golfinfo
Výbava

Prouzova 700px

Mizuno T20... může se narodit i wedge. Konkrétně opětovně uvedená wedge T20 kapkovité podoby, chcete-li slzy. Hole jsou vykovány z karbonové oceli 1025E a při hře z okolí greenů přinášejí skvělý pocit. Již déle než padesát let je Mizuno synonymem konzistence, délkové kontroly i jedinečné zpětné vazby. Děje se tak díky procesu kování, což u wedží, kde se přesnost i cit jeví jako kritické, cení dvojnásob.

Celý článek...

Millar VestaPřední luxusní značka oblečení pro sport i volný čas sotva může stát stranou, když se sezona láme. A věřte, že Peter Millar hodlá dostát pověsti výrobce kladoucího důraz na řemeslné zpracování, které jde ruku v ruce se špičkovou technologií, abyste se cítili pohodlně na hřiště i za branami golfového klubu. Podzimní kolekce přináší vše, od vysoce funkčních voděodolných svršků přes inovativní druhou vrstvu a luxusní svetry a kalhoty až po polo trička s moderními vzory. A nescházejí ani doplňky.

Celý článek...

TE standbagAmerický výrobce Tour Edge si vysloužil ostruhy coby konstruktér velmi kvalitních holí, jež využívají vyspělé technologie, aniž by „vyluxovaly" vaši peněženku. Nejen holemi však hodlá útočit na vaše srdce. Do své kolekce přidává i bagy HL4 Series, a to jak na nošení, tak pro vozíky.

Celý článek...

GPKonkrétně v rodině gripů Tour Wrap značky Golf Pride, jež se rozšiřuje o vysoce výkonný model MicroSuede. Extenze řady Tour Wrap je založena na zbroušení povrchu, což hráčům přináší měkký pocit a vyšší trakci. Konstrukce gripu je velmi populární a podporuje přiložení prstů. Nově použitý mikrosemiš efektivněji pracuje s vlhkostí v humidnějších oblastech, stejně tak dobře obstojí za deště.

Celý článek...

Adi knitI takový vzkaz vyslal adidas golfistům v podobě nové obuvi TOUR360 XT Primeknit, kterou charakterizuje voděodolný pletený svršek, nabízející vyšší úroveň komfortu, aniž by tím trpěl výkon. Právě pohodlí se stává mantrou, pokud jde o boty, neboť hráči se i cestou na poslední green chtějí cítit svěží jako na prvním odpališti.

Celý článek...

Tit USledujete-li čerstvé dodávky golfových novinek na trh, pak vám nejspíš neuniklo, že v týdnu kolem Open se o slovo hlásí tzv. utility. Se vzrůstajícím počtem hráčů volajících po nižší trajektorii míče, která lépe vyhovuje požadavkům linksových typů hřišť, tak logika trhu výrobcům velí chopit se tou dobou příležitosti a přijít s produktem, jenž vyplňuje jen mírně menší prostor, než zaujímá kategorie wedží.

Celý článek...

Strana 8 z 87

8

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...