Vincentka-golfinfo
Výbava

Prouzova 700px

Miz HotMizuno s potěšením hlásí, že jejich železa JPX919 Hot Metal si v sekci tolerantních holí vysloužila v hodnocení MyGolfSpy.com prestižní označení „Most Wanted". Společnost si dlouhodobě drží skvělou reputaci v segmentu želez, ocenění tak není dílem náhody.

Celý článek...

Ping cartVýkon až na prvním místě – tímto heslem se řídil PING při návrhu cart bagů pro tuto sezonu. Za tím účelem využil nejvyspělejší technologie, vedle toho nabídl nové barevné varianty. Hlavní tahák ztělesňuje všestranný Pioneer a stylový Traverse, vedle nich v nabídce figurují Pioneer Monsoon a DLX.

Celý článek...

Puma SuedObuv Puma Suede se na trhu objevila už v roce 1968 a od té doby stále ovlivňuje boty pro volný čas. Semišová teniska se záhy stala legendou, a tak není divu, že už vloni výrobce představil její golfovou verzi. Nyní na pulty přijdou další dva modely napěchované moderními technologiemi, jako zrozenými pro golfové hřiště.

Celý článek...

qstar 2019Jako nejvýkonnější dvoudílný míč popisuje už pátou generaci modelu Srixon Q-Star marketingový ředitel Brian Schielke. Při jeho výrobě uplatnili i řadu technologií, jež využívají míče spatřované na Tour. Vhodný je pro hráče všech švihových rychlostí, kteří upřednostňují vzdálenost a vyšší rotaci i kontrolu.
Od modelu Z-Star převzali řešení jádra (FastLayer), které je měkké ve středu a směrem k okraji je tvrdší, což pomáhá docílit vyšší rychlosti míče. S předchůdcem míč pojí vzorek dimplů (338 Speed Dimple), jenž mírní odpor vzduch a maximalizuje délku ran.

Celý článek...

GAPRI s pomocí známé technologie SpeedFoam nabízí TaylorMade v podobě modelů povýšení výkonu a pokrytí všech délek v rámci dlouhé hry. Řešení hledejte pod lehce záhadným názvem GAPR.

Celý článek...

Puma PalmerLegendární Arnold Palmer tu navždy bude s námi. A jeho odkaz pravidelně připomínají i Puma a Cobra ve svých speciálních kolekcích. Díky nim mu vzdává hold i Rickie Fowler. A není důvod, proč byste tak nemohli činit i vy. V nabídce objevíte čepici Arnold Palmer Snapback Cap, limitovanou edici obuvi IGNITE PROADAPT nebo bag Cobra x Vessel. Všechny výrobky opatřili ikonickým Palmerovým logem v podobě deštníku.

Celý článek...

Strana 10 z 87

10

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...