Vincentka-golfinfo
Výbava

Prouzova 700px

V3Přední výrobce špičkový GPS zařízení a technologií pro automatické sledování rány odhalil své další vysoce výkonné hodinky. V obchodech je najdete pod označením Shot Scope V3 a na výběr budete mít z pěti barevných verzí. Unisexové hodinky skvěle padnou na jakékoliv zápěstí a za jednu z velkých předností výrobce považuje nový displej, zlepšující čitelnost dat.

Celý článek...

Puma rucniNejnovější přírůstek Pumy v segmentu obuvi, model IGNITE NXT CRAFTED, představuje dokonalé souznění komfortu a funkce v perfektním balení. Snoubí v sobě umění a vzhled prémiové ručně vyrobené boty, se kterou uděláte dojem i za branami hřiště. Z názvu vyplývá, že jde o dalšího potomka v rodině IGNITE NXT, přičemž si dali pořádně záležet na zpracování.

Celý článek...

ZipCoreJaké hole značky Cleveland se dlouhodobě těší perfektní reputaci? Pokud tipujete wedge, pak jste zasáhli do černého. Nejnovější vlajková loď značky nese název RTX ZipCore a do Evropy dorazí v druhé polovině září.

Celý článek...

Miz oblI pro letošní letní sezonu připravili zástupci japonské značky Mizuno bohatou kolekci oblečení, založenou na funkčních materiálech i pečlivém zpracování. Nabízejí praktické i stylové řešení, jež vyhoví veškerým nárokům.

Celý článek...

exs bladeŽeleza, co přímo sjela z náklaďáku křižujícího túru. Takový příměr bychom mohli použít při prezentaci hráčských želez EXS Blade značky Tour Edge. Do té doby výrobce sbíral body především za velmi dobrá dřeva, uspěje i v bitvě želez?

Celý článek...

Jordan 4Od doby, kdy Jordan Spieth spojil své jméno se značkou Under Armour, hledají její vývojáři způsob, jak vylepšit výkon bot „od kotníku dolů" a současně zachovat moderní vzhled i dostatečný komfort. Znamená to jediné, a sice využít nejnovější technologie v oblasti designu golfové obuvi. Od silného „podvozku", jenž zaručí správný přenos váhy v průběhu celého švihu, až po stabilitu zvyšující výztuž, již uplatnili už u předchozího modelu Spieth 3.

Celý článek...

Strana 2 z 87

2

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...