Vincentka-golfinfo
Výbava

Prouzova 700px

Cobra SpeedzoneCobra Golf představuje své nejnovější drajvry rodinky Speedzone. Jak už název prozrazuje, hole se opírají o rychlost a podle výrobce jde o nejrychlejší drajvr, jaký kdy uvedli na trh. Inspiraci čerpali z designových prvků nejrychlejších vozů! Novinka se dělí na dvě podmnožiny, King Speedzone a King Speedzone Xtreme. Výkon, respektive nedostižná délka a rychlost mají oporu v šesti oblastech.

Celý článek...

Velikost gripu 1Daleko za námi jsou naštěstí doby, kdy jsme museli hrávat v letech 70. a 80. minulého století s tím, co jsme horko těžko koupili z druhé ruky nebo získali pracně a za velkých obětí ze zahraničí. A pokud nám ekologičtí fundamentalisté a alarmisté nezakážou golf, budeme se stále častěji ocitat v situaci, kdy si každý může vybrat vybavení odpovídající jeho postavě, vkusu, herní vyspělosti a koupěschopnosti.

Celý článek...

ModusNippon Shaft do světa uvádí nový typ šaftu N.S.PRO MODUS³ Hybrid. Jde o první šaft zhotovený z oceli i grafitu, který využívá předností obou materiálů ve prospěch hybridů. „Je to skutečný hybridní šaft pro hybridní hole," popisuje jej Hiro Fukada z prodejního a marketinkového oddělení Nippon Shaft.
Uživatelům hybridů přinese dobrý pocit z rány a menší disperzi, které se pojí k oceli, a zároveň snazší vyslání míče do vzduchu, delší rány a vyšší trajektorii, stejně jako schopnost lépe pohlcovat vibrace, což je benefit grafitu.

Celý článek...

PRG OrigZnačka PRG Originals je v podstatě synonymem zakázkové výroby golfových doplňků. Jejich portfolio zahrnuje vysoce kvalitní a unikátní, kompletně vyšívané produkty se zábavnými motivy. A co je podstatné, třebaže jde o kvalitu i originalitu, ceny zůstávají nastaveny velmi příznivě. Hlavní pilíře, na nichž PRG Originals stojí, představují vysoká úroveň řemeslného zpracování, unikátní design a kvalitní materiály.

Celý článek...

Bioflow SportMalá, ale šikovná. Přesně taková je věcička zvaná Bioflow Sport, bez které si už řada předních sportovců nedokáže svůj trénink představit, a to s přihlédnutím k tréninkovým i zotavovacím programům. Jedná se o trvanlivý, voděodolný silikonový náramek navlékaný na zápěstí, vybavený magnety s opačnou polaritou. Silné magnetické pole po navlečení hodinek dodává tělesným buňkám energii, povzbuzuje buněčnou aktivitu a podporuje průtok krve, což má pozitivní dopad na regeneraci. Náramek také napomáhá přirozenému ozdravení těla.

Celý článek...

Evnroll er2bHned několik užitečných „hraček" a k tomu jeden z patrů nabízí pod stromeček značka Evnroll, která si raketově získává přízeň v segmentu patrů. Začněme holí. Jde o novou verzi oceňovaného modelu ER2 MidBlade v černém provedení. Ve stejné barvě zhotovili také grip a headcover. Patr je napěchován vyspělou technologií, včetně tzv. Sweet Face, v nezávislých testech označenou jako technologii měnící hru. Hlavu zhotovili z nerez oceli 303, patr se dodává ve třech délkách šaftu (33, 34 a 35 palců), standardně je osazený černým pistolovým gripem výrobce a je vyvážený do špičky.

Celý článek...

Strana 7 z 87

7

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...