Vincentka-golfinfo
Výbava

Prouzova 700px

SM8Jak prozrazuje číslice v označení, wedge Vokey SM8 jsou už osmou generací svého druhu a Bob Vokey a jeho tým slibuje vylepšení ve třech oblastech: vzdálenost a kontrola trajektorie, konstrukce spodku podporující všestrannost, maximum rotace a s ní spojená kontrola.

Celý článek...

Puma caged XPro dobrý golfový swing, tedy švih, představuje stabilita jeden z nejdůležitějších předpokladů. Ne náhodou tak právě stabilita hraje jednu z klíčových rolí v případě golfové obuvi. Za své si to vzala také Puma, jež v modelu IGNITE PWRADAPT CAGED přináší dokonale vyvážený mix pohodlí, stylu i stability, a to díky nové jednotce v sedle boty.

Celý článek...

TM SIM FWKlidně tak můžete označit i řadu kovových dřev. Přesně jako v TaylorMade, kde tak pojmenovali hole už od pohledu nekonvenční, jejichž dynamický tvar žene rychlost i toleranci do vyšší hladiny. A jak k onomu označení došli? Vcelku jednoduše. Ze spojení slov Shape In Motion, tedy tvar v pohybu. Drajvry i fervejová dřeva SIM zahrnují tři varianty (SIM, SIM Max a SIM Max D), hybridy zastupuje SIM Max.

Celý článek...

Srixon polozkaSrixon uvádí na scénu již třetí generaci míčů Q-Star Tour, slibující špičkový výkon a měkčí pocit. Míčky se prodávají od půlky února, podobně jako u předchozí verze výrobce nabízí čistě bílou (Pure White) a žlutou (Tour Yellow) variantu.

Celý článek...

Mizuno KraftZnačka Mizuno je ve světě golfu dlouhodobě uznávána jako výrobce prémiových a technologicky vyšperkovaných kovaných želez. V posledních letech se také častěji prosazovala v segmentu obuvi a oblečení. Ale patry? Věřte nebo ne, ve špičkové řadě patrů M.CRAFT jde pouze o návrat na už kdysi probádaná teritoria. I proto jsme tentokrát nesáhli v představování novinek po tom, čím je Mizuno proslulé.

Celý článek...

HepplerMilovníci výbavy už jistě slyšeli o trezoru, do něhož putují patry značky PING, s nimiž majitelé dobyli na předních světových okruzích mety nejvyšší. Můžeme tak jen spekulovat, kolik titulů si vyslouží letošní novinka mezi patry. Řada Heppler zahrnuje devět modelů, jdoucích od holí typu blade až po mallet. Označením patrů složili hold Ricku Hepplerovi, dlouholetému zaměstnanci, který svou kariéru ve firmě zahájil coby teenager už v roce 1966.

Celý článek...

Strana 4 z 87

4

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...