Vincentka-golfinfo
Výbava

Prouzova 700px

FrontlineZnačka Cleveland si pozornost vysloužila především díky výrobě špičkových wedží RTX, jejichž čtvrtá řada už s úspěchem koluje světem. Na trh přišli i s tolerantnější podobou wedge CBX, na následujících řádcích vám ale představíme jinou novinku – řadu patrů Frontline, které dle zasvěcených osob vznikaly revolučně. Cleveland jde hrdě v čele.

Celý článek...

FJ TourXMaximální výkon, maximální stabilita, maximální opora, maximální pohodlí... Přívlastek „maximální" výrobce „přišil" obuvi Tour X, kterou dodává i ve verzi Boa. Inspiraci získali i od nejlepších profesionálů, následně pak využili technologie zajišťující dostatečnou stabilitu, komfort i kontrolu v průběhu celého pohybu.

Celý článek...

velocityPokud jde o Titleist, pak stranou pozornosti nemohou stát míče. Kromě notoricky známých „provéček" výrobce nabízí další tři zajímavé modely, AVX, Tour Soft a Velocity. AVX patří hráčům vyžadujícím prvotřídní výkon s důrazem na vzdálenost a extrémní měkký pocit. Využité inovace zvýšily rychlost míče, prodloužení ran souvisí s větším jádrem, tenčím obalem a jedinečným vzorkem dimplů, což vede k nižšímu pronikavému letu. Tenčí uretanový obal přispěl k větší kontrole ran z okolí greenů.

Celý článek...

Xxio X DriverGlobální lídr špičkového lehkého golfového vybavení Xxio přichází pro letošek se dvěma řadami holí, X a Eleven. Což nás vedlo nejen k hrátkám v titulku, ale také k povinnosti vás s oběma verzemi, zahrnujícími drajvr, fervejová dřeva, hybridy i železa, seznámit.

Celý článek...

CaptoOdpovězte správně na otázky týkající se systému pro diagnostiku patování Capto a získejte zajímavé ceny. Ze správných odpovědí vylosujeme výherce, první z nich získá analýzu patování systémem Capto, druhý obdrží headcover Coverking. Soutěž probíhá od 1. do 31. března 2020.

Celý článek...

fenix6Jen málokteré hodinky vzbudily u aktivních lidí tolik nadšení jako chytré GPS hodinky Garmin fénix. Umí změřit a podrobně zaznamenat většinu sportů, včetně běhu, jízdy na kole, plavání, lyžování nebo golfu. Na ruce vypadají dobře při sportu, ale i v práci nebo při společenské akci.

Celý článek...

Strana 5 z 87

5

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...