SlapyMalacky, Rajec, Nová Amerika, Ostravice, Haugschlag, Slapy, Šilheřovice, Alfrédov a závěrečné finále na účet pořadatele na Kaskádě s hlavní cenou – týdenním zahraničním golfovým pobytem v době, kdy se v Česku nehraje. Na špici tabulky, která určí 16 finalistů, vás může zařadit třeba jen jedna jediná vydařená účast na některém z výše uvedených turnajů.

Turnaje Open série časopisu Golf však přinášejí kromě šance na postup do finále a hlavní výhru především příležitost zahrát si za vynikajících podmínek na zajímavých hřištích s partou příjemných spoluhráčů o nevšední ceny. Vždyť startovné zahrnující jak green fee, tak občerstvení po hře nepřesahuje na žádném z turnajů 750 Kč!

Slapy Open s časopisem Golf
Čtvrtek 9. 8. 2012
Přihlášky přes server ČGF zde

Šilheřovice Open s časopisem Golf
Středa 29. 8. 2012
Přihlášky přes server ČGF zde

Alfrédov Open s časopisem Golf
Středa 5. 9. 2012
Přihlášky přes server ČGF zde

Finále Open série časopisu Golf
Kaskáda, 2. 10. 2012
Pouze pro 16 nejlepších hráčů průběžného pořadí

Již uskutečněné turnaje
Malacky Open s časopisem Golf
Středa 23. 5. 2012
Výsledky ze serveru ČGF najdete ZDE

Rajec Open s časopisem Golf
Středa 30. 5. 2012
Výsledky ze serveru ČGF najdete ZDE

Nová Amerika Open s časopisem Golf
Středa 27. 6. 2012
Výsledky ze serveru ČGF najdete ZDE

Propozice
1) Průběžná tabulka je sestavována na základě výsledků na vypsaných turnajích.
2) Do tabulky se zapíše každému hráči počet bodů odpovídající dosaženým netto stablefordovým bodům sníženým o jednu desetinu přesného hendikepu, se kterým hráč do daného turnaje nastoupil - minimálně však 30 a maximálně 40.
3) Do tabulky se každému hráči započítají maximálně tři jeho nejlepší výsledky.
4) Všichni hráči (účastníci třeba jen jediného turnaje) nastupují do soutěže (v závislosti na výsledku daného turnaje) se základním počtem minimálně 3 x 30 bodů a na dalších turnajích už mohou svou pozici jen vylepšovat.
5) Nejlepších 16 hráčů v tabulce bude pozváno na náklady pořadatele na finálový turnaj, který se uskuteční 2. 10. 2012 na Kaskádě.
6) V případě rovnosti bodů určí pořadí na prvních 16 místech po odehrání posledního turnaje lepší třetí započítávaný výsledek, pokud i on bude stejný, pak lepší druhý výsledek, pokud bude stejný i on, pak první výsledek. V případě rovnosti všech tří započítávaných výsledků, rozhodne o pořadí los.

Webové stránky Open série najdete ZDESouvisející články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...