Golfová zábava Vtip týdne: Jak golf přichází o hvězdy

Znal všechna hřiště, všechny vítěze kdejakého turnaje, jejich výsledky a výši finančních výher profesionálních golfistů za posledních padesát let. V knihovně měl všechny knihy, které kdy o golfu vyšly. Věděl všechno o technice a strategii hry, znal jemné rozdíly ve švihu Payne Stewarta a Nicka Falda, ale kupodivu ještě nikdy opravdový golf nehrál. Přátelé ho tak dlouho přesvědčovali, až se jednou rozhodl, že si půjde s nimi golf zahrát.

V dohodnutý den se Tom dostavil s vypůjčeným setem holí a za čtyři hodiny se vrátil do klubovny s výsledkem 53. Zahrál čtyři eagly, devět berdíků a jeden hole-in-one. Nikdo nikdy neviděl začátečníka odehrát takové kolo.

V klubovně se oslavovalo zrození hvězdy, když Tom prohlásil, že golf on hrál naposledy.

„Proč?" křičeli zmatení přátelé. „Co to mele?" ptal se klubový profík. A společně dodávali: „Proč naposledy? Vždyť můžeš vyhrát jakýkoliv turnaj. Víš o golfu absolutně všechno, co se vůbec dá vědět!"

„Všechno jsem nevěděl," kroutí hlavou Tom. „V žádné knize nepsali, že u golfu budu muset celé čtyři hodiny chodit."


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...