Zstr8Srixon pokračuje v tradici svých osvědčených golfových míčků. Míče Z-STAR vstupují na scénu už ve své osmé generaci, a to se čtyřmi modely, Z-STAR, Z-STAR XV, Z-Star DIAMOND a Z-STAR DIVIDE. První dva modely lze zakoupit v bílé a jasně žluté barvě, DIAMOND pouze v bíle, DIVIDE, jak už asi tušíte, je míček vizuálně rozdělený na dvě barevně odlišné polokoule, bílou a žlutou.

Všechny modely spojují tři klíčové inovace. Nové rychlé jádro, kdy míček od měkkého středu výrazně tvrdne směrem k okrajům, což hráčům s vysokou rychlostí švihu přináší dobrý pocit při kontaktu a vysokou rychlost míče, propisující se v délce ran. Povrch (Spin Skin+) je konstruován tak, že se do něho „zakousnou" hrany wedží i želez, abyste vyprodukovali dostatek rotace a získali nad úderem kontrolu, včetně rychlého zastavení po dopadu. Řešení dimplů podporuje zdvih míčku a zmenšuje odporu vzduchu, což přináší délku a požadovanou trajektorii.

Z-STAR vyhoví hráčům preferujícím měkčí kontakt, DIAMOND nabízí optimální rotaci při hře železy a vzdálenost, XV přinese nejvyšší rychlost míče a tím i délku. U modelu DIVIDE považuje výrobce za hlavní benefit výrazný vizuální efekt, schopnost vnímat lépe rotaci míče i obecnou konzistenci.

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...