avxball

Od jádra k obalu upravený třívrstvý golfový míček je konstruován tak, aby nabízel potřebnou délku ran, více kontroly při hře z okolí greenů a měkčí pocit. Ve stručnosti řečeno – za délku od týčka po green a výjimečně měkký pocit je zodpovědné jádro, tenký a velmi pružný plášť podporuje nižší míru spinu v případě dlouhé hry, měkčí uretanový obal pak pomáhá docílit měkkého kontaktu hole s míčkem a zdokonaluje kontrolu ran kolem greenů. Design a seskupení dimplů, kterých napočítáme 346, dovoluje pronikavý let míčku.

Srovnáme-li model AVX s kvalitativně rovnocennými modely Pro V1, Pro V1x a Pro V1x Left Dash, pak prezentovanou novinku charakterizuje nižší let, nižší míra spinu a měkčí pocit. „Když se hráčů ptáme, proč hrají s modelem AVX, odpoví nám, že jim vyhovuje délka a pocit," vysvětluje viceprezident marketingu sekce golfových míčů Titleist Jeremy Stone. „Když se jich pak ptáme, čeho by chtěli víc, odpověď zní – více rotace u ran kolem greenů. Nový AVX je jedinečný, protože hráčům přinesl nejen více spinu a lepší kontrolu krátké hry, ale vylepšili jsme i ty parametry, ve kterých tento míček vynikal. Najdou tak lepší model napříč všemi parametry," doplňuje.

Podobně jako v minulosti si můžete volit ze dvou barevných variant, bílé a žluté. V obchodech budou míčky k dostání od 24. ledna 2024 za cenu 60 euro.

Více informací na www.titleist.com

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...