titleist-prov-ilu-750Nové modely míčků Titleist Titleist Pro V1 a Pro V1x pro rok 2023 nabízejí delší rány z týčka, méně rotace při dlouhé hře i větší konzistenci úderů. Hledejte za tím především pokročilejší konstrukci jádra, které v případě obou verzí charakterizuje vysoký gradient.

Obě nová jádra, jak přepracované u Pro V1, tak dvojité u Pro V1x jsou pevnější na vnější straně, směrem dovnitř se jádro postupně změkčuje, což podporuje vysokou rychlost letu a nízký spin při dlouhé hře. U Pro V1x došlo k proměně dvoujádrového designu. Vnitřní část jádra má zvětšený objem, spolu s gradientem to pomáhá snížit rotaci (dlouhá hra) a zvýšit stabilitu míčku ve vzduchu. Vysoce flexibilní obal jádra napomáhá zvýšit rychlost a dohromady s celým jádrem neutralizuje přebytečnou rotaci.

titleist-prov-krabice-250Vnější vrstvu míče tvoří měkký litý uretanový plášť, který stojí v pozadí bezkonkurenční rotace při hře v okolí greenů a umožňuje lepší kontrolu ran. Patentovaný proces výroby pláště zahrnuje smíchání dvou oddělených složek a následné nalití kapalného uretanu do forem s vhodným tvarem dimplů pro daný plášť. Čtyřstěnných sférických dimplů napočítáme u Pro V1 388, model Pro V1x je opatřen 348 dimply. Struktura dimplů Pro V1x umožňuje docílit strmějšího vzletu.

Pro V1 vyhoví hráčům preferujícím velmi nízký spin při dlouhé hře, větší vzdálenost odpalu, pronikavý a konzistentní let. Poskytuje kontrolu ran na greenu s rychlým zastavením míčku po dopadu (tzv. drop-and-stop), k tomu připočtěte velmi měkký pocit při úderu. Pro V1x představuje nejlepší volbu pro golfisty, kteří mají rádi vyšší let i vyšší spin, s mírně tvrdším pocitem z úderu ve srovnání s Pro V1.

titleist-prov-rez-250
Na prodejní pulty dorazí ke konci ledna a tucet míčků pořídíte v ceně 65 euro.

Více informací na www.titleist.co.uk

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...