sna

Upravené wedge SnakeBite jsou znovu na scéně, a to hned ve třech variantách, SnakeBite, SnakeBite One Length a zcela nový model pro výrazné zlepšení hry SnakeBiteX. Hlavní aktualizace se týká drážek, navržených tak, aby maximálně přispěly k rotaci, Cobra to příhodně nazývá více „kousnout" (bite) v okolí greenu.

Strojové frézování napomáhá docílit co největší přesnosti v rámci povolených limitů, maximalizovat objem drážek a zhotovit tak wedge přinášející dostatek agrese. Nová technologie umožnila zvětšit hloubku drážek o 11 %, o 40 % vylepšili ostrost hran, to vše proto, abyste míčku udělili co nejvíce rotace. V rámci optimalizace spinu se pak hloubka i délka drážek mění s ohledem na loft. U holí s loftem 48°–54° je délka drážek standardní a jsou hlubší než u wedží s nižším loftem, hole s 56°–60° mají drážky po celé délce, jsou širší a mělčí, což zvyšuje spin u ran s otevřenou lící.

K dostání jsou wedge ve dvou povrchových úpravách (satén/chrom a černá) a třech zpracováních spodku – univerzální (versatile), vhodný na středně tvrdé a tvrdé povrchy, klasický, s progresivním spodkem od paty ke špičce, ideální pro neutrální a strmější atakování míčku, widelow, vhodný na jemnější podklad v bankru a měkčí povrchy.
Šaft wedge s jednotnou délkou měří 37,5" a nabízí se v loftech 48°, 52°, 54°, 56° a 60° v univerzální podobě spodku. Cena za kus odpovídá ekvivalentu 160 dolarů. Model přispívající k výraznému usnadnění hry – SnakeBiteX je příznačný dutinou v zadní části a je opatřený měkkou vložkou z termoplastického uretanu, což zvyšuje toleranci a vylepšuje pocit z rány.

Stránky výrobce: www.cobragolf.com

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...