Pravidla

Cobra King UiI tímto se řídili strůjci želez Cobra KING Utility Black, nyní dostupných v tradiční proměnlivé i jednotné délce šaftu. Obě varianty zdobí černý PVD finiš, dále se opírají o dutou konstrukci a kompletně kovanou líc s počítačově frézovanými drážkami. Dále vycházejí z technologie MyFly®8 a pyšní se příjemným poměrem přesnosti, rychlosti, tolerance.

Železa vybavili technologií PWRSHELL v líci, sestávající z velmi pevné vložky z kované oceli 455. Ta optimalizuje zónu zásahu, což má pozitivní dopad na konzistentní rychlost, úhel odpalu i délku.
Jako další produkty řady Cobra King využívají železa dat sebraných pomocí aplikace COBRA CONNECT. Díky tomu získáte užitečné informace o své hře, snáze odhalíte slabá místa a následně můžete pracovat na zlepšení.

Pokud jde o model KING Utility Black ONE Length, hmotnost, délka i lie odpovídají u všech holí železu č. 7. Tento přístup umožňuje jednoduchý a opakovatelný švih napříč celým setem.

Železa Utility Black jsou k dostání ve verzích 3u (18°–21°) a 4u (21°–24°) a opatřena jsou grafitovými šafty UST Recoil 780 ES SmacWrap (flexe R, S a XS) a gripy Lamkin ACE Crossline (58+) COBRA CONNECT. Ocelové varianty se standardně dodávají se šafty True Temper AMT Tour White.
Utility Black ONE Length jsou dostupné ve třech konfiguracích, 3u (18°–21°), 4u (21°–24°) a 5u (24°–27°), osazené jsou totožnými šafty a gripy Lamkin ACE Crossline Tour Taper (červená/modrá).
Na prodejní pulty hole dorazily v dubnu a v nabídce figurují pouze pravoruké sety.

Stránky výrobce: www.cobragolf.com

Foto: výrobce


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...