Cobra King UiI tímto se řídili strůjci želez Cobra KING Utility Black, nyní dostupných v tradiční proměnlivé i jednotné délce šaftu. Obě varianty zdobí černý PVD finiš, dále se opírají o dutou konstrukci a kompletně kovanou líc s počítačově frézovanými drážkami. Dále vycházejí z technologie MyFly®8 a pyšní se příjemným poměrem přesnosti, rychlosti, tolerance.

Železa vybavili technologií PWRSHELL v líci, sestávající z velmi pevné vložky z kované oceli 455. Ta optimalizuje zónu zásahu, což má pozitivní dopad na konzistentní rychlost, úhel odpalu i délku.
Jako další produkty řady Cobra King využívají železa dat sebraných pomocí aplikace COBRA CONNECT. Díky tomu získáte užitečné informace o své hře, snáze odhalíte slabá místa a následně můžete pracovat na zlepšení.

Pokud jde o model KING Utility Black ONE Length, hmotnost, délka i lie odpovídají u všech holí železu č. 7. Tento přístup umožňuje jednoduchý a opakovatelný švih napříč celým setem.

Železa Utility Black jsou k dostání ve verzích 3u (18°–21°) a 4u (21°–24°) a opatřena jsou grafitovými šafty UST Recoil 780 ES SmacWrap (flexe R, S a XS) a gripy Lamkin ACE Crossline (58+) COBRA CONNECT. Ocelové varianty se standardně dodávají se šafty True Temper AMT Tour White.
Utility Black ONE Length jsou dostupné ve třech konfiguracích, 3u (18°–21°), 4u (21°–24°) a 5u (24°–27°), osazené jsou totožnými šafty a gripy Lamkin ACE Crossline Tour Taper (červená/modrá).
Na prodejní pulty hole dorazily v dubnu a v nabídce figurují pouze pravoruké sety.

Stránky výrobce: www.cobragolf.com

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...