paceTři roky čekala na další triumf na dámské evropské tour. Lee-Anne Pace dlouhý půst ukončila v tureckém Beleku. Vítězství na Turkish Airlines Ladies Open je pro ní šestým triumfem na Ladies European Tour.

Jihoafričanka musela na potvrzení svého titulu chvíli počkat, protože na poslední jamce mohly po třetím kole vedoucí dámy Charley Hull a Carlota Ciganda birdie patem poslat turnaj do play-off. Obě ale minuly. „Moje srdce se na chvíli zastavilo, když obě patovaly,“ přiznala Pace. „Znovu vyhrát je opravdu krásné, chvíli jsem si musela počkat, ale teď jsou mé pocity fantastické,“ svěřila se dále vítězka, která celkem zahrála 289/-3. Za výhru bere prémii 37 500 euro.

Druhé místo společně obsadily Charley Hull, Carlota Ciganda a Minea Blomqvist. Na vítězku ztratily jedinou ránu.

Solidním umístěním se prezentovala naše Klára Spilková, která i ve třetím turnaji LET v této sezoně prošla cutem, a nakonec na těžkém hřišti National GC vybojovala dělenou 17. pozici. Spilkové se v Turecku nedařila lichá kola (první a třetí na 76/+3), v těch sudých se zlepšovala (72 a 73), celkem zahrála 297/+5 a získala prémii 3 158 eur. Celkem si letos přišla na skoro 13 tisíc eur, a v žebříčku Order of Merit LET jí patří 37. pozice.

Kompletní výsledky turnaje zde.

Takto chutná vítězství po 3 letech (foto: ladieseuropeantour.com)


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...