Golf ve světě

Čejka bere třetí místo

Po tři kola si Walesan Bradley Dredge prokopával cestu k titulu na BMW International Open i k případné nominaci do evropského výběru pro říjnový Ryder Cup. Ještě v polovině finálové rundy měl jeho sen reálné kontury, jenže na druhé devítce se jízda zadrhla – tři bogey a jedno double bogey ho nakonec srazily na dělené třetí místo, kde ho doplnili i mariánskolázeňský rodák Alex Čejka, Španělé Pablo Larrazábal a Rafael Cabrera-Bello a další Angličan Kenneth Ferrie (všichni 272/-16).
Z výhry se po výsledku 270 ran radoval Angličan David Horsey, o ránu zpět skončil jeho krajan Ross Fisher.

Výsledky turnaje

Americkou bitvu na Travelers Championship řešila rozehrávka

Stejně jako v Evropě, také na zámořských grínech si po tři kola držel vedení hráč, který nakonec ve finále selhal. Smutným hrdinou byl Justin Rose, jenž v průběhu turnaje stanovil rekordní skóre po dvou kolech (126 ran), ale finálový propadák (+5) ho srazil na chvost první desítky (T9). O titul se nakonec až v rozehrávce prali tři domácí borci, včetně rydercopového kapitána Coreyho Pavina.

Výsledky turnaje

Španěl znovu neprošel cutem

Nejen fotbalový svět žije právě probíhajícím mistrovství světa. Velkými fandy kopané jsou i profesionální hráči golfu, naposledy se na hřišti ve fotbalovém dresu objevil Sergio García na turnaji v Mnichově.

Čeští senioři (veteráni) druzí v Evropě!

Ve dnech 15. až 18. června 2010 proběhlo v Itálii XI. Mistrovství Evropy družstev seniorů-veteránů (XI European Masters Senior Championship and Cup). Soutěž měla dvě části – hru na rány bez vyrovnání (Championship) a hru formou Stableford s vyrovnáním (Cup). V obou částech hrála šestičlenná družstva seniorů ve věku 70 a více let, v každé soutěži nejvýše jedno družstvo z každého přihlášeného evropského státu.

Celý článek...

Evropanky útočily marně

S náskokem jediné rány před druhou Skotkou Vikki Laing získala devětadvacetiletá Jihoafričanka Lee-Anne Pace první titul na Ladies Europen Tour, když na hřišti Golf Gerre Losone zahrála v součtu tří kol 204 ran.

Celý článek...

Creamer hned byla ve hře o titul

Nejlepší skóre finálového kola (sedm úderů pod par) vyneslo japonské golfistce Ai Miyazoto nejen čtvrtou výhru v probíhající sezoně na LPGA Tour, ale v pořadí nejlepších hráček planety také poprvé stane na nejvyšším stupni.

Celý článek...

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...