HolmesV roce 2011 si po operaci lebky uschoval doma úlomek, který mu lékaři odstranili. Nyní však má J. B. Holmes parádnější trofej k vystavování, a sice stříbrný pohár pro vítěze Wells Fargo Championship, kde rozdílem jediné rány přehrál nestárnoucího Jima Furyka. Po dvou operacích mozku, zlomenině kotníku a operaci lokte se tak Holmes opět vrátil na vítěznou stezku.

V Quail Hollow šel do finále z vedení s náskokem jedné rány, který později natáhl na šest úderů, takže mu na posledním greenu dokonce k výhře stačil dvojpat z patnácti metrů na bogey. I tak si ale oddychl: „Na závěrečných třech jamkách nemá nikdo nic jisté," vykládal bezprostředně po dohrání kola, což sledoval i Jim Furyk, jenž ten den předvedl nejlepší výkon.

Furyk zapisoval 65 úderů a poté čekal dvě hodiny v klubovně, zda najde přemožitele, naneštěstí pro něho se jeden našel. „Několikrát měl namále, ale vzchopil se a předvedl jistý dvojpat," komentoval počínání svého soka Furyk, vítěz tohoto podniku z roku 2006. „Počínal si sebejistě a míček uklidil přímo na střed jamky," uznal velezkušený golfista.

Kompletní výsledky turnaje zde

Foto: J. B. Homes se dočkal první výhry po operaci leky. Foto: Globe Media/Reuters


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...