Holmes Genesis

Genesis Open, na němž se představila plejáda předních golfistů světa, se možná poněkud překvapivě stalo kořistí J. B. Holemse. Před finále měl sice nejlepší výchozí pozici jeho dávný kamarád Justin Thomas, ten však nakonec na vítěze jednu ránu ztratil. O další úder zpět skončil třetí Si Woo Kim z Jižní Korey. Děleným čtvrtým místem o sobě dal vědět Rory McIlroy.

I když po třetí rundě zdaleka nebylo o vítězi rozhodnuto, málokdo čekal, že by Thomas finále tolik pokazil. Za čtyři rány nad par (75) tak může být ještě rád za druhou příčku. Holmesovi stačil relativně konzervativní výkon v podobě rány pod par. „S Justinem bylo skvělé svádět takovou bitvu, je to úžasný hráč a já si to užil. Bojovali jsme spolu, ale všechno probíhalo v přátelském duchu. Hrálo se v náročných podmínkách, míčky jsme složitě dostávali na green, takže stát se mohlo cokoliv," popisoval souboj Holmes.

Thomas nebyl jediný, komu se útok na vítězství nezdařil, podobně dopadl i Adam Scott, jehož pět ran nad par srazilo z druhé pozice na konečné dělené sedmé místo. Na akci se představili mimo jiné i Tiger Woods (T15.) či Phil Mickelson (T37.), který bral stejné umístění jako nedávný hříšník z EPGA Tour Sergio García.

Kompletní výsledky turnaje na www.pgatour.com/competition/2019/genesis-open/leaderboard.html

Foto: @genesisopen


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...