Vincentka-golfinfo

phil2Phil Mickelson si představoval vstup do roku 2012 jinak. Ve svém prvním soutěžním kole na PGA Tour zahrál 74 ran (+2) a na turnaji Humana Challenge mu po prvním dni patřilo dělené 133. místo. Jen 7 hráčů zahrálo hůře.
Populární Američan nezačal špatně, na první devítce hřiště La Quinta Country Club zahrál tři pod (včetně 1 eaglu), ale na druhé devítce poslal míč dvakrát do autu, a bylo po výsledku.

Lefty navíc pokračoval v hrozivých výkonech na greenech, které ho tak trápily loni. V úvodní rundě potřeboval 33 patů. Nepomohla mu ani změna patru. Loni zkoušel dlouhý belly putter, teď se ale vrátil ke kratšímu Odyssey, který je prý velmi podobný tomu, s nímž hrával v dětských letech.

„Tohle skóre neodráží to, jak jsem hrál v tréninkových kolech. V nich jsem hrál opravdu dobře. Měl jsem i smůlu, ty dva auty byly opravdu těsné,“ postěžoval si Lefty po prvním kole.

Do druhého kola už vstoupil s novým drajvrem Callaway Razr Fit, který testoval před novou sezonou. Hůl sice zafungovala lépe, ale stále to nebylo to pravé – Mickelson zahrál 69 ran. Ve třetí rundě tak bude bojovat o cut (na tomto turnaji je cut až po třetím kole). Než v sobotu hráče vyhnal vichr z hřiště, svítilo u Philova jména po dvanácti jamkách průběžné skóre třetího kola -4. Celkem je tak miláček davů s -5 na průběžném děleném 78. místě a na cut to těsně nestačí.

„Musím říct, že před turnajem jsem měl ze své hry skvělý pocit, ale po dvou kolech jsem tu dostal facku. Ve zbytku třetího kola se pokusím projít do závěrečné rundy, vypadá to, že mi zatím chybí jediná rána,“ řekl čtyřnásobný vítěz turnaje major.

Tak to je facka...


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...