Rose TurkishA to na vítězné vlně. Poté, co minulý týden ovládl podnik World Golf Championship, došel si nyní pro titul na Turkish Airlines Open ze série European Tour. S náskokem jediného úderu jej vyválčil v souboji s Belgičanem Colsaertsem a Dylanem Frittellim z Jihoafrické republiky. Angličan duel rozhodl berdíkem na poslední jamce turnaje.

Souboj mezi Colsaertsem a Rosem připomínal jamkovku, na závěrečné odpaliště Regnum Carya Golf & Spa Resortu se oba postavili se skóre sedmnáct úderů pod par. Své přihrávky pak shodně poslali zhruba 2,5 metru od jamky, zatímco však Rose nervy udržel na uzdě a skóroval, Belgičan úspěšný nebyl.

Vítězství v turnaji Rose posunulo na průběžné druhé místo v Race to Dubai, kde ještě bude prohánět průběžně vedoucího krajana Tommy Fleetwooda. „Je to jako autobus, dlouho čekáte na jeden, a najednou se objeví dva," komentoval úspěšnou pasáž sezony Rose.

Kompletní výsledky na www.europeantour.com/europeantour/season=2017/tournamentid=2017090/leaderboard/index.html#/leaderboard

Foto: Globe Media/Reuters


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...