Beroun-il2-750Téměř kompletní domácí profesionální golfová špička, 30 tisíc euro v banku, z nichž připadne vítězi 10 tisíc, atraktivní odměny na všech čtyřech tříparech za hole-in-one, doprovodné akce pro hráče i pro partnery, to jsou základní údaje turnaje CzechAdvisor.golf Czech Open, který se odehraje na hřišti Beroun Golf Clubu 11. až 15. srpna 2021.

Startovní pole slibuje zajímavou a napínavou bitvu mezi nejlepšími českými profesionály, mezi nimiž nechybí Stanislav Matuš, Aleš Kořínek, který se stejně jako Jakub Bareš, blýskl skvělou hrou před několika dny na turnaji Pro Golf Tour v Německu, kde se oba umístili v top 10.

O vítěznou prémii si zahrají i Šimon Zach, Filip Mrůzek, který je výkonem 62 ran držitelem rekordního kola berounského hřiště, či Jan Cafourek, který je vítězem posledního Czech Open hraného v Berouně v roce 2019.
Dalšími zajímavými jmény ve startovním poli jsou přední čeští amatéři Filip Ráža, David Siwy, či Petr Hrubý. Ale také Cyril Suk, syn bývalého skvělého českého tenisty ze slavného tenisového „klanu" Sukových, který se „nepotatil".

„Nemáme tak početné startovní pole, jak jsme původně předpokládali. Bohužel vzhledem ke covidovým opatřením a komplikacím, které způsobují, nemohli dorazit ve větším počtu golfisté ze zahraničí. Vysokou kvalitu ale garantují špičkoví domácí hráči. To nás velice těší," konstatovala ředitelka turnaje Darina Muchová.

Atraktivitu turnaje zvyšují i zajímavé ceny za případné eso na čtyřech tříparech na hřišti. O co se hraje? Na jamce č. 4 o HiSUN quad bike na čtyři měsíce, na šestce o vůz Mercedes Benz třídy A zapůjčený na jeden rok, na osmičce je v „banku" golfový vozík Golf Geum Technology a na jamce č. 11 se hraje o kontinentální postel PiCaSo v hodnotě 100 tisíc korun. Odměnu získá pouze první z hráčů, který dá hole-in-one.

CzechAdvisor.golf Czech Open odstartuje už ve středu Turnajem a večerem partnerů, ostrým startem bude 1. kolo ve čtvrtek a po pátečním 2. kole následuje cut, kterým projde do víkendových kol pouze 34 nejlepších hráčů plus na dělených pozicích.

Připravil: Alois Žatkuliak, foto Czech Open

Kontakty pro více informací:
www.czechopen.golf


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...