Sebrle-agtRoman Šebrle, český golfový profesionál, dřívější špičkový atletický desetibojař a olympijský vítěz, zahájil přípravu na novou golfovou sezonu 2016 v rámci Prague Golf Team. Připravuje se tak na ni s jejich nejlepšími českými profesionálními hráči Filipem Mrůzkem, Standou Matušem a Markem Novým.

K zahájení spolupráce s Romanem Šebrlem uvedl Michal Krejčí, ředitel Prague Golf Teamu: „Na zapojení Romana do našeho tréninkového systému se velmi těšíme. Přestože nemůže zatím ze zcela objektivních důvodů dosahovat výkonnosti nejlepších českých profesionálních golfistů našeho A týmu, má stále obrovský potenciál a my věříme, že mu pomůžeme v dosažení jeho dlouhodobého cíle, tedy úspěšného zapojení do celosvětových okruhů Senior Tour. Zároveň jsem přesvědčen, že svým přístupem k tréninku i životosprávě vrcholového sportovce bude skvělým příkladem a motivací pro naše ostatní hráče."

Samotný Šebrle své zapojení do tréninku Prague Golf Teamu komentuje takto: „Velmi si vážím toho, že budu moci využívat ve střední Evropě unikátní tréninkový systém i komplexní zázemí tohoto špičkového golfového týmu včetně všech jeho trenérů. Zároveň mne velmi baví a inspiruje týmový duch a dobrá nálada, které vždy panují i při nejnáročnějších přípravách v rámci tohoto týmu."

Text: TZ, Michal Krejčí, Prague Golf Team
Foto: Zdeněk Sluka

Prague Golf Team a.s. je český profesionální golfový team vytvářející maximální podmínky pro sportovní přípravu, rozvoj a dosažení stanovených sportovních, především mezinárodních, cílů. Klíčovým prvkem projektu PGT je též zdravá finanční, obchodní a marketingová politika a důraz na morální, etické a společensky zodpovědné aspekty veškeré činnosti týmu.


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...