Prag Golf TeamPrague Golf Team vstupuje do své druhé plné sezóny se Stanislavem Matušem, již takřka jeden rok na světovém žebříčku nejvýše postaveným českým golfistou, a Romanem Šebrlem, olympijským vítězem, mistrem světa a nezastupitelným ambasadorem golfu i sportu obecně.

Stanislav Matuš je aktuálně na 747. místě World Golf Ranking (http://www.owgr.com), 33 pozic před Tigerem Woodsem, a je tak dlouhodobě (již od května 2016) nejlepším českým golfistou. V uplynulých obdobích dosáhl řady skvělých výsledků a to především v rámci mezinárodní série Pro Golf pořádané v řadě zemí Evropy a Afriky německou PGA. Tím nejvýznamnějším bylo vítězství na turnaji Haugschlag Nieder-Österreich Open 2016 v květnu 2016, které je největším českým vítězstvím za posledních 18 let, 2. místo na Open Ocean 2017 v marockém Agadiru v březnu letošního roku a mnoho dalších umístění v TOP10 této túry. V jejím celkovém pořadí Order of Merit 2016 mu patřila 9. pozice a po osmi turnajích letošního roku drží skvělé prozatimní 8. místo. Kromě dalších zhruba 18 zahraničních turnajů v letní části sezóny 2017 včetně kvalifikace na European Tour 2018 se Standa představí několikrát i českým divákům, poprvé na turnaji Extec Trophy by Czech One (29.-30. 4. 2017) na liberecké Ypsilonce, kde se o pár dní později koná i další turnaj Pro Golf Tour. Největší novinkou v jeho letošní přípravě bylo zahájení spolupráce s Michaelem Campbellem, vítězem US Open 2005, v jehož tréninkovém centru Michael Campbell Elite Golf Academy ve španělské Marbelle se v zimním období připravoval.

Roman Šebrle, olympijský vítěz, mistr světa a dvojnásobný mistr Evropy, vstupuje do nové turnajové sezóny 2017 s cílem výrazného posunu v celkovém českém pořadí Golf Digest Order of Merit 2017 a dosažení řady turnajových úspěchy v rámci českých sérií CzechOne Tour a Czech PGA Tour. Českým divákům se poprvé představí již 24.-26. dubna v Prague City Golf na Zbraslavi v turnaji Czech One Trophy a následně hned na dvou turnajích v Liberci v rámci Czech One Tour 2017, z nichž ten druhý je též součásti mezinárodní Pro Golf Tour. K dosažení výrazného zvýšení výkonnosti a konzistentnosti Romanovi hry napomáhá od počátku roku jeho nový osobní golfový trenér Jiří Němeček.

Text a foto: TZ


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...