ilu-advice-750Začátek nového roku bývá obdobím, kdy si dáváme všelijaká novoroční předsevzetí. Golfisté nejsou výjimkou. Většinou se zaměřují na snížení handicapů, nebo zvýšení tréninkových dávek včetně pravidelných návštěv drivingu. Ale existují i trochu jiná novoroční předsevzetí, která stojí aspoň za zvážení. Tady je pár tipů...

Vylepšete část své hry, se kterou se trápíte
I ti nejlepší golfisté mají nějakou tu slabší pasáž své hry. Pro hráče, pro něž je golf na prvním místě zábavou, to platí několikanásobně více. Takže proč si nedát předsevzetí proměnit svou slabinu v sílu?
Škála možností je široká – puttování, hra z bunkeru, hra driverem, krátká hra kolem greenu,... Ten pocit, když přistoupíte k míčku a víte, že je to rána, kterou můžete zvládnout dobře, stojí za to. Možností, jak na to, je povícero. Rady najdete na internetu na spoustě videí, nebo si stačí vzít lekci u vašeho trenéra.

Poznejte nová hřiště, na kterých jste dosud nehráli
V Česku se nabízí více než stovka golfových hřišť. Pár jedinců, kteří už si zahráli na všech, určitě existuje, ale mnohem víc je těch, kteří mají ještě dost hřišť v rezervě. A nemusí to ani být nějaké luxusní resorty. Dejte se dohromady pár přátel a udělejte si z poznávání nových hřišť parádní golfovou jízdu.

Nenechte si ujít profesionály v akci
Golfový kalendář v Česku nabízí i v roce 2022 množství špičkových golfových akcí – od srpnového Czech Masters v rámci DP World Tour, nebo červnového podniku Czech Ladies Open v rámci evropské LET. Ale za podívání stojí i turnaje „druhé" evropské ligy Challenge Tour. Zatrhněte si termíny v kalendáři.

Podpořte český golf
Golfové cesty do zahraničí jsou v módě. Těžko se tomu divit, když se nabízejí skvělá hřiště i podmínky. Zkuste ale tentokrát změnu. Dejte dohromady pár přátel a udělejte si golfovou dovolenou v Česku. I doma se dá zažít parádní golf a o nadstavbě nemluvě.

-Připravil: Alois Žatkuliak


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...