Janda-750V sobotu 24. července byl v jízdárně Zámku Bechyně zvolen nový prezident České golfové federace, kterým se hned v prvním kole stal s počtem 50 hlasů Vratislav Janda. „Děkuji všem, kteří mě volili. Děkuji odstupujícímu Zdeňkovi Kodejšovi, téměř vždy se ke mně choval korektně. Děkuji také vám všem za vaši práci, vyhrál jsem s těsným náskokem a slibuji, že udělám vše proto, aby se ČGF zase posunula," prohlásil nový první muž českého golfu. V poli poražených skončili Pavel Vidura (43 hlasů) a Juraj Werner (6 hlasů)

Odstupující prezident Zdeněk Kodejš shrnul své osmileté působení slovy: Stojím před vámi poosmé a naposledy. Máme za sebou těžký rok, golf stejně jako jinou lidskou činnost významně zasáhla epidemie, ale jsme rádi, že jsme se v Evropě s Dánskem dostali první zpátky na hřiště a už jsme hrát nepřestali. Hospodaření je v dobré kondici a také sportovně prožíváme vydařené období."

Po volbě prezidenta došlo k volbě dalších členů výboru. Z kandidátů na viceprezidenta odstoupili na základě předchozí volby Michal Kuča a Dominik Maršík. Do funkce tak byli zvoleni také v prvním kole dosavadní viceprezident Juraj Werner (53 hlasů) a někdejší člen výboru Karel Čelikovský (48), naopak volbou neprošli Jan Loužecký (44) a Jan Mergl (39). Každý delegát volil dva funkcionáře, ze 100 vydaných bylo 98 hlasovacích lístků platných.

Zbytek výboru zůstal stejný jako v minulém období: předseda STK Aleš Libecajt, hospodář Maria Stilerová, členové výboru pro spolupráci s kluby Michal Rulák (Západ A), Dominik Maršík (Západ B), Jiří Strnad (Východ A) a František Holiš (Východ B).

Kontrolní komise bude pracovat ve složení Petr Ditrich, Martin Kopčák, Vlastimil Štefl a Petr Uhlík, který komisi vedl doposud.

Zdroj: cgf.cz
Foto: Zdeněk Sluka


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...