czech-open-750Už za čtyři týdny startuje turnaj GolfAdvisor.golf Czech Open s dotací 30 000 euro, který se odehraje na hřišti Beroun Golf Clubu v termínu 11.–15. srpna. Ve startovním poli nechybí prakticky kompletní česká profesionální špička včetně Stanislava Matuše, Aleš Kořínka, Filipa Mrůzka či Šimona Zacha.

Vítěz si z celkové dotace 30 000 euro odnese odměnu ve výši 10 000 euro. Na rozdíl od klasických turnajů se snižuje hranice cutu na 34 hráčů plus dalších na dělených místech. „Snížením hranice cutu chceme především zatraktivnit finálová kola," vysvětlila ředitelka turnaje Darina Muchová.

GolfAdvisor.golf Czech Open je čtyřkolový mezinárodní turnaj pro profesionály i amatéry z Česka i ze zahraničí, pořádaný ve spolupráci s ČGF a PGA Czech se startovním polem pro 144 hráčů. Díky tomu se turnajové výsledky započítávají profesionálům do žebříčků Order of Merit české PGA a amatérům do amatérského světového žebříčku WAGR.
Vedle už jmenovaných přihlášených hráčů se v Berouně představí i další zajímavá jména včetně Jana Cafourka, vítěze Czech Open z roku 2019, Gordana Brixiho, Cyrila Suka, syna bývalého českého tenisty.

Ještě před startem turnaje je pro hráče připravená zajímavá akce s ještě zajímavější odměnou. „Pravidelně zveřejňujeme přihlášené hráče na náš Instagram. Hráči si mohou tipnout své nejlepší kolo odehrané na turnaji. Ti nejpřesnější se dostanou do slosování a výherce získá jako odměnu zapůjčení vozu Mercedes Benz na víkend," představila speciální akci Darina Muchová.
Jeden z partnerů turnaje, společnost Chervò, vypsal speciální akci na podporu amatérského golfu v českých klubech. Jednotlivé kluby mohou na turnaj nominovat své nejlepší amatéry, a pokud se jejich hráč stane nejlépe umístěným amatérem na turnaji, získá klub kredit 30 000 korun na nákup golfového oblečení Chervò. Pokud amatérský hráč vyhraje celý turnaj, částka se zdvojnásobí. „Těší nás, že řada klubů už své hráče aktivně nominovala," dodala ředitelka turnaje.

Program turnaje, doprovodných akcí a další informace najdete na www.czechopen.golf. Na stejných stránkách se mohou přihlašovat na turnaj prostřednictvím formuláře profesionálové i amatéři.

Připravil: Alois Žatkuliak


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...