ilu-advice-750Nejspíš to na golfu zažil každý. Nebo skoro každý. Tu a tam se na golfových turnajích podává i nějaký ten drink. Samozřejmě alkoholický. A pak už jen záleží na každém golfistovi individuálně, kolik toho vypije. A co to s ním udělá.
Pití na golfu není nic, co bychom chtěli propagovat, ale když jsou mezi partnery výrobci všemožných značek alkoholických nápojů, nelze se ochutnávce někdy vyhnout. A může se stát, že hladina alkoholu v krvi může vystoupat i na nějaké to promile.

Co se potom děje s golfistou? A teď nemáme na mysli vliv na výkon a hru. Golf Magic totiž přinesl vtipný graf, který zobrazuje závislost ztrát a zapomínání věcí na hřišti na míře požití alkoholických nápojů.

Co tedy golfisté takříkajíc „pod vlivem" ztrácejí a zapomínají nejdřív a co později s postupně se zvyšující hladinou alkoholu v krvi?

Začíná to markovátkem a coverem, poté už následují i hole. Nejdřív sand wedge, později i driver. A nakonec? Golfová kárka, ztráta práv hrát na konkrétním hřišti a úplně nakonec manželka.

Zajímavé byly i reakce samotných golfistů na sociálních sítích. „Mohu potvrdit. Všechno sedí naprosto přesně," hlásil jeden z nich. „Za mě ještě pokrývka hlavy. Tu ale ztrácím neustále," přidal svůj postřeh jiný hráč. „Manželka nevadí, ale když přijdete o golfový vozík, to je působivé," doplnil další golfista.

Připravil: Alois Žatkuliak

Odkaz graf Instagram: https://www.instagram.com/p/CQOoYZStkWK/

alkohol-650


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...