MCR ranyMezinárodním mistrem České republiky ve hře na rány se stal Matyáš Zapletal, který ve zkráceném tříkolovém turnaji odsunul obhajujícího Jiřího Zusku na stříbrnou pozici. V ženské kategorii se skvělým finišem dostala na trůn Kateřina Vlašínová a obhájila tak loňský titul.

Zapletal slavil mistra, aniž by dnes odehrál jedinou ránu. V mužské kategorii se totiž pouze dohrávalo třetí kolo, které zůstalo nedokončeno kvůli bouřkám v pátek. Do něj se rozhodla řada hráčů už nevyrazit, v kompletní výsledkové listině tak nakonec figuruje 73 z 93 hráčů, kteří do turnaje odstartovali.

Matyáš už po pátku takřka stroprocentně mohl slavit, ale vítěznou radost si nechal až na dnešek. „Byl to zvláštní turnaj, čtyři přerušení jsem nikdy v kariéře nezažil a kdoví, zda ještě někdy zažiju. S Jirkou Zuskou jsme si v pátek třetí kolo užívali, hecovali se a netušili, že tím to pro nás končí," popisoval dva dny před mistrovskou radostí nový šampión, který před dvěma týdny slavil také dorostenecký titul. Vítězství přisuzuje především tomu, že měl hodně greenů v regulaci. „Často jsem puttoval do birdie, takže jsem i hodně skóroval," vrátil se ještě ke třem odehraným kolům.

Zdroj: cgf.cz

Výsledky ZDE

Kompletní zpravodajství ZDE


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...