Eset

LangerPrvní ročník dvanáctidílného turnajového seriálu časopisu Golf vyvrcholil ve středu 22. října v Golf Resortu Kaskáda. Z prvního místa průběžného pořadí do něj vstupoval Marek Langr (na snímku), šanci na celkové vítězství ale měla minimálně patnáctka jeho pronásledovatelů. Na perfektně připraveném hřišti, které i ve druhé polovině října nabízelo konzistentní greeny s rychlostí přes 9 stop, se však žádné překvapivé drama neodehrálo. Finálové posuny na špici žebříčku měly jen kosmetické parametry, díky kterým se zmenšily rozdíly mezi jednotlivými hráči, prvenství Marka Langra tak odolalo i finálovému ataku.

Závěrečný žebříček Dream & Business Golf Tour 2014
Do žebříčku se počítalo 5 nejlepších výsledků (netto stablefordy snížené o 2 desetiny hendikepu; min 30, max 40; finále bez limitů)
1. Marek Langer 179,52
2. Martin Odehnal 174, 22
3. Ivan Libor 173,12
4. Petr Štursa 172, 96

Turnajového seriálu se v roce 2014 zúčastnilo přes 200 hráčů.
Závěrečný žebříček k 25.10.2014 najdete ZDE>>>

Kromě absolutního titulu se ale na Kaskádě rozdávaly ceny i za výkony ve finálovém turnaji, ve kterém si pozvaná padesátka hráčů zahrála o poháry a ceny ve dvou kategoriích.

dgt-IMG 4353Kategorii do hendikepu 18 dominovali vítěz Ladislav Špok (34), vlevo od něj stříbrný Petr Štursa (31) a vpravo od něj bronzový Martin Pater (31).

 

 

 

dgt-IMG 4351Hendikepovou kategorii nad 18 opanovali uprostřed stojící Martin Kult (43), vlevo od něj stříbrný Martin Kapicz (40) a bronzový Tomáš Kubík (39).

 

Kompletní turnajové výsledky ZDE>>>


 

dgt-IMG 4345Jako hlavní cena byl mezi účastníky finále vylosován golfový pobyt all inclusive v 5hvězdičkovém hotelu Sandos Blas na Tenerife, kterou do turnaje věnoval Andrés Tosal ze společnost Canarias Beach a mezi účastníky ji vylosoval Robert Paul z cestovní kanceláře Golfové cesty. Hlavní cenu získal Martin Kapicz.


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...