cgf-konference-2022-750Konference se uskutečnila v sobotu 19. března v pražském hotelu STEP a po jejím jednání má ČGF celkem 184 Klubů, z nichž je 127 Klubů a 57 Přidružených klubů. Mezi členy již není Twin Chapels GC Vinoř, který byl dnes vyloučen za neplacení členských příspěvků do federační pokladny. Na vlastní žádost ukončily činnost GK Jičín a GC Město Albrechtice, nováčky jsou naopak Boby Fleisch GC a GC Rapotín.

Novinky v oblasti digitalizace českého golfu odtajnil generální sekretář Aleš Libecajt, který průběh konference řídil. „Brzy budou představeny Osobní stránky golfisty a v průběhu výkonnostních turnajů nás čeká premiéra elektronických skórkaret, které by v budoucnu mohly nahradit dnešní skórkarty i v dalších turnajích," uvedl Libecajt. Současně uklidnil delegáty, že i poté bude možné používat pro zápis výsledků dnešní papírové skórkarty.

Se čtyřhodinovým průběhem byl spokojen prezident ČGF Vratislav Janda. „Byla to moje první hlavní konference a stejně jako při té přípravné jsem byl nesmírně překvapen energií a zájmem posouvat ČGF a její činnost. Připomínky dnes vznesené byly relevantní, k věci, a rád jsem především za snahu vytvořit komisi pro řešení členských příspěvků, což nás oboustranně pálí. A souhlasím také s návrhem, aby marketingový plán byl projednáván odspoda s kluby," uzavřel jednání v pražských Vysočanech.

Převzato z cgf.cz
Foto: Zdeněk Sluka


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...