DobrovolniciVedení České golfové federace se od tohoto roku rozhodlo podpořit nejlepší české hráče - bez ohledu na jejich status amatéra či profesionála - a poskytnout jim transparentní formou grantů částečné finanční kompenzace za jimi vynaložené náklady na startovné v turnajích, cestování, přípravu, trenéry aj.

Podpora bude poskytnuta jen hráčům, kteří řádně a ve stanovené lhůtě o grant požádají a předloží všechny požadované dokumenty k posouzení Grantové komisi ČGF. Žádat mohou amatérští i profesionální hráči, kteří nejsou ve výkonu disciplinárního trestu a splní níže uvedené podmínky:

Amatér
Je členem Rozvojové skupiny Tréninkového systému ČGF nebo člen Výkonnostní skupiny Tréninkového systému ČGF nebo potencionální člen některé z výše uvedených skupin, který se připravuje individuálně (např. studium v zahraničí apod.)

Profesionál
Je držitel hrací karty (i částečné) některé evropské profesionální tour minimálně od úrovně satelitní tour (Pro Tour, Alps Tour, LET Access Tour aj.)

Žádost musí být podána nejpozději do 14. března 2014 do 12,00 hod., tedy týden před konáním jarní konference ČGF, která schvaluje rozpočet ČGF, buď elektronicky na mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , nebo poštou na adresu Petr Šavrda, Česká golfová federace, Erpet Golf Centrum, Strakonická 2860/4, 150 00 Praha 5 - Smíchov

Zdroj: cgf.cz

Více o projektu ZDE>>>


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...