Golf_Show20122Hned po veřejném oznámení, že pražský veletrh cestovního ruchu Holiday World anektoval nejstarší golfovou výstavu Česka, bylo jasné, že Golf Show, jak jsme ho znali v minulosti, přestalo existovat, a že nastává období hledání.

Výše uvedené myšlence napovídalo i tak trochu spiklenecké utajení golfové výstavy v samém konci levého křídla, do kterého se dalo proniknout pouze pokořením předmostí regionálního turismu reprezentovaného kromě megastánků také hlučnou cimbálovkou, práskání bičem a krojovanými reprezentanty nabízejícímu svérázné krajové speciality.

Ale k samotnému Golf Show. Již dávno se na něm díky absenci velkých prodejců neobjevuje přehled nového golfového vybavení připraveného na nadcházející sezonu a stánky představují jen zboží za „nejvýhodnější“ ceny, předhánějí se ve slevách a… prodávají. Druhým fenoménem se pak staly soutěže. Snad každý druhý stánek si nějakou připravil a také úspěšně realizoval, a tak pokud se dá z ročníků 2012 odhadovat budoucnost veletrhu, cestu k ryze prodejní – či spíše výprodejové – výstavě a dnům plných soutěží má vydlážděnu.


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...