Mnich-1Navzdory předpovědi počasí obešly nedělní bouřky golfové hřiště Mnich velkým obloukem, a tak umožnily extraligovým reprezentantům pokračovat ve skvělých výkonech. Nejlépe zahrál tentokrát Vítek Novák (68/-5), který svůj famózní výsledek komentoval slovy: "Hřiště jsem mohl rozstřílet, bylo bezbranné, ale já hrál dnes fakt špatně..." Možná měl dokonce pravdu, ale mnoho dalších hráčů, včetně sobotního rekordmana Davida Mrázka, by s ním nesouhlasilo. Zejména sedmnáctka byla v neděli svědkem mnoha a mnoha sportovních tragédií. Extraliga ale není o výkonech jednotlivců, prioritou jsou týmové výsledky. A jak si stojí? Na Čeladnou, kde Extraliga družstev mužů a žen 2016 pokračuje, přijedou jako lídři svých kategorií a velcí favorité muži z GC Karlovy Vary a ženy z GC Kunětická Hory.

A zatímco průběžně první tým mužské kategorie má před svým nejbližším pronásledovatelem poměrně luxusní náskok šesti úderů, v kategorii žen rozhodla o druhém místě hráček Royal GC Mariánské Lázně jediná rána.

Průběžné výsledky týmů ZDE
http://www.cgf.cz/TournTeamResults.aspx?IDTournament=471668231


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...