Napoleaova-Kristina-750Golfistka Kristýna Napoleaová (na snímku) skončila na turnaji v Nizozemsku v rámci Ladies European Tour (LET) na 29. místě, další Češka Jana Melichová brala 40. příčku a třetí Češka Tereza Melecká obsadila 48. pozici.

Napoleaová si během posledního dne v Nizozemsku mírně pohoršila. "Víkend byl zajímavý, v sobotu vypadala moje hra docela dobře. V neděli jsem si na začátku vytvořila šance ke skórování, ale moc jsem jich neproměnila, což mě dostalo pod tlak," říká bývalá fotbalistka Sparty, která zakončila turnaj se skóre +3.

Chybám se nevyhnula ani Jana Melichová, která přestoupila mezi profesionálky teprve před necelým měsícem. "Člověk hraje a hlavně přemýšlí trochu jinak, protože ho najednou každá rána navíc něco stojí," říká Melichová

"Bylo to poměrně z mentální stránky náročné kolo, protože jsem hrála hezký golf, ale prostě bylo to nahoru dolů. Navíc jsem na předposlední jamce zahrála zbytečně dvě rány navíc, což mě mrzí, protože jsem měla našlápnuto na dobrý výsledek," hodnotí Melichová, která v Nizozemsku zahrála šest ran nad par.

Ještě o jednu ránu více zahrála Melecká, která v Nizozemsku prošla cutem v rámci LET pošesté v řadě. "Potvrdila jsem si, že tolik turnajů za sebou je příliš, protože mi v závěru už chyběla energie. Těším se, až si trochu odpočinu a připravím se na druhou půlku sezony," dodává Melecká.

Zdroj: TZ, David Janeczek, foto: LET


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...