CGC logo BW 250„Central Golf Club má hned několik cílů. Chceme hráčům umožnit cestovat po několika hřištích v rámci jednoho členství bez nutnosti být členem jednoho z virtuálních klubů a také umožnit hráčům ostatních klubů poznat všechny naše hřiště. V neposlední řadě máme ambici usnadnit golfové začátky všem zájemcům o tuto krásnou hru, " uvedl Jan Kastner, prezident Central Golf Clubu.

Vstup slovenské společnosti Tatry mountain resorts, a. (TMR) do golfových rezortů Ostravice a Kaskáda v České republice začíná přinášet zásadní změny ve prospěch dostupnosti golfu pro začínající i zkušené golfisty. V obou areálech začíná nová doba golfová, jejíž cílem je díky atraktivním podmínkám přilákat ke golfu širokou veřejnost a rozšířit řady golfistů o další nadšence aktivního oddychu.

První důležitou novinkou je Central Golf Club, který vznikl přejmenováním Golf Clubu Start působícího v Ostravici několik let. Všichni členové původního klubu získali k bonusům na Ostravici i bonusy v resortu Kaskáda. Nový klub navíc umožňuje svým členům zakoupit si členství v různých variantách již od 3 tisíc korun. Například ve variantě za 5 tisíc korun získají hráči kromě dalších benefitů hru na 2x9 jamek a 3x18 jamek. Tyto volné fee mohou čerpat libovolně v Ostravici i v rezortu Kaskáda. Jelikož golfových resortů ve správě TMR by mělo být v budoucnu více, rozšiřovat se bude i pole působnosti Central Golf Clubu a možností jeho členů na hru za skvělých podmínek i na dalších hřištích.

„Central Golf Club má hned několik cílů. Chceme hráčům umožnit cestovat po několika hřištích v rámci jednoho členství bez nutnosti být členem jednoho z virtuálních klubů a také umožnit hráčům ostatních klubů poznat všechny naše hřiště. V neposlední řadě máme ambici usnadnit golfové začátky všem zájemcům o tuto krásnou hru, " uvedl Jan Kastner, prezident Central Golf Clubu.

Do golfového segmentu vstoupila společnost TMR poprvé na začátku října 2018 podpisem nájemní smlouvy s Golf & Ski resort Ostravice, ke kterému za pár měsíců přibyl i Kaskáda Golf Resort Brno. „Nesmírně atraktivní a stále populárnější hra gentlemanů na dvou špičkových hřištích bude určitě silně návykovým zážitkem, který bychom rádi zprostředkovali i co největšímu počtu členů klientského programu GOPASS. Golfisté budou mít za skvělé ceny možnost získat neomezenou hru na obou našich hřištích po celý rok a nebude je to stát ani zdaleka tolik, jako tradiční členství v golfovém klubu," doplnil Kastner.

Podrobnější informace najde veřejnost na webových stránkách golfových resortů: www.golfbrno.cz a www.ostravice-golf.cz.

Společnost TMR chce využít stále větší popularitu golfu a potenciál obou golfových resortů a propojit je se svým byznysem v oblasti cestovního ruchu. Golf se stane novým produktem klientského programu GOPASS a jeho členové tak budou kromě výhodnějšího lyžování, vstupů do zábavního parku či akvaparků mít možnost získat i hru v golfových resortech za atraktivní ceny.


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...